Субота, 31 жовтня

Метеоблог головного синоптика країни

Бабине літо – ще один сезон року. Із класичними порами року все ясно, адже весна – завжди квітуча, літо – яскраве та спекотне, зима – із снігом та морозами, а осінь – дощова, сумна та хмарна. І коли восени замість сльоти та сірих хмар майже місяць світить сонце, температура повітря добирається до +20+24 градусів, а тумани лише підкреслюють цю красу – серце співає від такої синоптичної ситуації. І бабине літо справедливо та терпляче чекає, коли йому нададуть статус окремого сезону.

Найближчими днями антициклон, а це саме він організовує комфортну погоду в Україні, втримає суху повітряну масу.

Метеоблог головного синоптика країни

Фото: wxcharts.eu

Дощів в усіх областях не передбачається.

Метеоявища будуть представлені туманами та серпанками, тобто легкими туманами. Погіршення видимості в туманах можливе до 300-500 метрів, тому водіям варто бути більш обережними в нічні та ранкові години, особливо у низинних ділянках.

Тумани сприяють накопиченню та зависанню у повітрі диму від спалювання листя та сміття, а також шкідливих викидів. Це треба взяти до уваги людям із проблемами дихання.

Температура повітря коливатиметься у ледь не літніх межах, вдень очікується +18+24 градуси.

20 та 21 жовтня в Україну почне надходити холодніше повітря, тому очікуємо, починаючи із західних областей, зниження температури повітря до +9+15 градусів.

20 та 21 жовтня пройдуть місцями періодичні дощі.

Перша половина наступного тижня, 22-25 жовтня, відзначиться холодною погодою в Україні.

Протягом дня температура повітря становитиме у західних областях +8+13 градусів, у більшості областей +10+15 градусів, у південній частині місцями до +16+18 градусів.

Вночі очікується +3+8 градусів, на півдні до +9+12 градусів. При проясненнях в Україні, окрім півдня, можливі заморозки 0-4 градуси.

Дощі на наступному тижні найбільш ймовірні у західних та північних областях.

У Києві 18-19 жовтня ще триватиме панування антициклону та теплої повітряної маси, у столиці буде суха погода з денною температурою повітря +18+20 градусів.

20 жовтня збільшиться хмарність і дещо знизиться температура повітря, до +15+16 градусів.

21 жовтня у Києві можливий дощ і подальше похолодання. Максимальна температура повітря у неділю становитиме +12+13 градусів.

22 та 24 жовтня переважатиме суха повітряна маса, а 23 та 25 жовтня, у вівторок та четвер, ймовірний невеликий дощ.

Нічна температура повітря коливатиметься в межах 3-6 градусів тепла, при проясненнях можливі заморозки 0-3 градуси.

Під час дощів у столиці вітер посилюватиметься до поривчастого.

За прогнозами дощі та похолодання вже близько, тому треба встигнути підписати петицію про затвердження бабиного літа ще одним, особливим, сезоном року. Прекрасним, сонячним та ніжним.

Наталка Діденко