Вівторок, 20 жовтня

Верховна Рада ухвалила зміни до Кримінального кодексу про кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора за незаконний перетин державного кордону України. За законопроект № 7017 проголосувало 243 народних депутатів. Про це повідомляє Українська правда.

Документ встановлює кримінальну відповідальність за незаконне перетинання кордону, вчинене з метою заподіяння шкоди інтересам держави, або особою, якій заборонено в’їзд на територію України або представниками підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора у будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України.

Незаконний перетин кордону особою, яка має громадянство (підданство) держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора, що суперечать національним інтересам України, каратиметься позбавленням волі на термін до трьох років.

За повторне вчинення таких дій або вчинення їх групою осіб передбачатиметься відповідальність у формі позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років, а вчинення таких дій із застосуванням зброї – на строк від п’яти до восьми років.

Залишити коментар