П'ятниця, 30 жовтня

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник вважає, що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) може розпочати роботу вже в березні 2019 року. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Сподіваюся, оскільки під час передвиборчих перегонів доведеться про щось розповідати. Зараз є 340 кандидатів (на посади суддів – прим. ред.), які подали документи на конкурс. На жаль, досі не затверджено склад Ради міжнародних експертів. Але процес пішов, і не виключаю, що в березні 2019-го антикорупційний суд може розпочати роботу»,  сказав Артем Ситник в інтерв’ю газеті «Голос України», опублікованому в п’ятницю.

Він зазначив, що у світі немає жодної країни, яка повністю б подолала корупцію, але треба зробити так, щоб корупція «не загрожувала державному суверенітету». «І той спротив, який починається, є індикатором того, що ми – на правильному шляху. Звісно, легше перевірити лише 100 декларацій, як зробило НАЗК. І ніхто не критикує, не чіпає, всіх влаштовує»,  вказав він.

Директор НАБУ наголосив, що люди, залучені в корупційні справи, часто обіймають посади в державних органах, перебувають у парламентській залі, мають медійні та матеріальні ресурси. «І коли цей ресурс спрямовується проти нас, це означає, що ми дійсно наступаємо на ті “точки“, на які треба наступати, і розслідуємо такі справи, які варто розслідувати»,  переконаний Артем Ситник.

Залишити коментар