Субота, 31 жовтня

Завершено процедуру екстрадиції з Чорногорії до України громадянки України, яку розшукувало Національне антикорупційне бюро (НАБУ) за вчинення у складі злочинної організації фіктивного підприємництва та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом на загальну суму понад 1,6 млрд грн, повідомляє Інтерфакс-Україна

«Завдяки спільним зусиллям ГПУ та НАБУ Міністерство юстиції Чорногорії у вересні 2018 року прийняло рішення про видачу зазначеної особи в Україну. 18 жовтня 2018 року цю громадянку прийняли українські правоохоронці й передали детективам Національного антикорупційного бюро України», — йдеться в оприлюдненому на сайті Генпрокуратури України в четвер повідомленні за матеріалами Департаменту міжнародно-правового співробітництва.

В інформації не наводиться ім’я та прізвище екстрадованої громадянки України. Водночас, як повідомляє інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на прес-секретаря генпрокурора Ларису Сарган, Чорногорія екстрадувала до України Ірину Мусієнко, яку в квітні 2017 року затримали в Чорногорії, і яка підозрюється у причетності до так званої «газової схеми» народного депутата України-втікача Олександра Онищенка. «Завершено процедуру екстрадиції з Чорногорії до України громадянки України, яку розшукувало Національне антикорупційне бюро України за вчинення у складі злочинної організації фіктивного підприємництва та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом на загальну суму понад 1,6 млрд грн», — цитує видання повідомлення Генпрокуратури.

Залишити коментар