Середа, 28 жовтня

19 жовтня в Херсонському окружному адміністративному суді відбулося перше засідання за позовом російської компанії «В. Ф. Танкер» до Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби та капітана Херсонського морського порту Івана Єфименка у справі про заблокований російський танкер «Mekhanik Pogodin» (IMO 9598397) , який знаходиться в нафтогавані Херсона.

Російська компанія хоче звільнити свій танкер, заблокований у порту Херсо

У як третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача виступає Представництво президента в АР Крим.

Перед початком засідання адвокат позивача Віталій Толстік звернувся до суду з клопотанням про отримання документів від відповідача, у яких детально описані обставини та причини блокування російського судна.

Російська компанія хоче звільнити свій танкер, заблокований у порту Херсо

Представник відповідача від ДПСУ заперечив щодо цього, пославшись на гриф СБУ, яким позначені ці документах. На думку відповідача, надання таких документів позивачеві може зашкодити національним інтересам України, адже позивач ­– представник держави агресора, проти якого Україна ввела низку санкцій.

Порадившись на місці, суддя Дмитрієва вирішила перенести розгляд справи на 24 жовтня для надання затребуваних документів суду, який вирішить доцільність доручення їх до справи.

Після засідання суду ми спробували взяти коментарі по справі в позивача – адвоката та представниці «В. Ф. Танкер». Остання, до речі, прийшла на засідання з перекладачем. Але спілкуватися з журналістами вони відмовилися.

Із матеріалів справи, що доступні в реєстрі судових рішень, стало відомо про вимоги, які висувають росіяни до українських прикордонників і капітана Херсонського порту.

Позивач просить визнати протиправними дії капітана морського порту Херсон Івана Єфименко щодо винесення Припису № 7 від 10.08.2018 та № 8 та від 14.08.2018 (йдеться про заборону на вихід із порту – прим. ред.). Також росіяни просять суд визнати протиправною бездіяльність капітана порту, яка полягає в ігноруванні документів, які підтверджують відсутність зв’язку між АТ «ВЕБ Лізинг» (особою, до якої застосовані санкції – прим. ред.) та судном «Mekhanik Pogodin», та ненаданні дозволу на вихід із порту. Позивач просить надати такий дозвіл.

Компанія «В. Ф. Танкер» також просить суд визнати протиправним та скасувати рішення Азово-Чорноморського регіонального управління ДПСУ щодо затримки танкера й зобов’язати прикордонників утриматися від перешкоджання отримання дозволу на вихід з акваторії Херсонського морського торговельного порту.

Раніше, у зверненні до президента України компанія «В. Ф. Танкер» заявила, що вона є єдиним власником і розпорядником судна.  Як зазначають представники «В. Ф. Танкер», причина блокування Україною танкера «Механік Погодін» полягає в тому, що в 2011 році будівництво судна фінансувала компанія «ВЕБ Лізинг», що входить до санкційних списків України.

У «В. Ф. Танкер» заявляють, що з метою зняття формального приводу для затримання судна компанія достроково завершила всі розрахунки за лізинговим договором й оформила право власності на судно на себе. Документи надавалися в прикордонну службу, капітану Херсонського морського порту і Службу безпеки України, проте, заборона на вихід судна так і не знято.

Нагадаємо, 10 серпня співробітники ГУ СБУ в АР Крим виявили російське судно «Mekhanik Pogodin», яке було заблоковане через приналежність компанії «ВЕБ Лизинг», що перебуває в санаційному списку РНБО України. На цій підставі танкеру заборонено проводити розвантаження й виходити за межі порту Херсона.

За даними російського державного реєстру юридичних осіб, акційне товариство «ВЕБ Лизинг» зареєстроване в Москві та засноване ЗАТ «Объединенная промышленная корпорация Оборонпром», яку, у свою чергу, було засновано держпідприємством «Рособоронэкспорт», яке належить державній корпорації «Ростех».

ТОВ «В.Ф. Танкер» зареєстроване в Росії, у місті Нижній Новгород. Керує цією компанією ТОВ «Управління транспортними активами», чиї засновники зареєстровані в Нідерландах. Засновником ТОВ «В.Ф. Танкер» зазначене ТОВ «Волго-Балт транспорт холдинг лімітед», яке зареєстроване на Кіпрі.

Текст і фото: Іван Антипенко

Залишити коментар