П'ятниця, 30 жовтня

Уряд України має розширити програму субсидій для населення у зв’язку з підвищенням тарифів на газ, наголошує президент України Петро Порошенко. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Як президент я поставив перед урядом дуже жорстку вимогу – ми маємо захистити людей, розширити програму субсидій, збільшити кошти на виконання цієї програми, аби від зростання тарифів не постраждали найменш захищені верстви населення і взагалі будь-хто, для кого це підвищення є критичним», – сказав Петро Порошенко на зустрічі з нагоди 22-ї річниці створення Рахункової палати України в понеділок у Києві, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко нагадав про останнє підвищення ціни на газ, коли завдяки впровадженню субсидій вдалося компенсувати витрати для незахищених верств населення і «зняти острах» щодо цього рішення.

«Ми наголошуємо, що жодна людина, жодна бідна людина, жодна незахищена родина не відчула підвищення тарифів на своєму власному бюджеті», – заявив президент.

Як повідомлялося, 19 жовтня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про підвищення з 1 листопада цін на природний газ для населення і ТКЕ на 23,5 %.

Залишити коментар