Четвер, 29 жовтня

Педагога звільнили минулого тижня, інформацію підтвердила директорка Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко. Про це повідомляє УНІАН.

«Сьогодні розпочався навчальний процес, до занять Наталія Толяренко не приступила. Зараз уроки інформатики веде інший учитель. Я вважаю, що неприпустимо, коли така людина вчить дітей і готує вчителів», – розповіла Деменко. Педагог, яку також виключили з батьківського комітету, працює на півставки в Харківському національному педагогічному університеті (ХНПУ) ім. Сковороди. За словами ректора університету, підстав звільняти співробітницю немає.

Скандал у харківській школі №151 розгорівся 19 жовтня. За ініціативою представниці батьківського комітету Наталії Толяренко шестикласники солодким столом відзначали закінчення навчального семестру. Учениці Діані торт не дістався, дівчинка розплакалася і поскаржилася мамі. Вчителька аргументувала свій вчинок тим, що батьки дівчинки не здають гроші на солодкий стіл та за рахунок інших пригощати дитину вона не має права.

14 комментария

 1. Мамі пропонували здати гроші на солодкий стіл для дітей, мама категорично відмовилася. Батьки зібрали гроші, хто бажав, КУПИЛИ, підкреслюю, КУПИЛИ торт для своїх дітей. Запитання для розумних:»Вам торт безкоштовно для Ваших дітей дадуть в магазині? Чи мала право пані Наталія Толяренко розпоряджатися тортом, не своїм, на свій «розсуд?» По відношенню до своєї дитини поступила по ХАМСЬКІ мама скривдженої дівчинки

  • 1. Директорка Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко правильно вчинила! Дитина йшла в школу за знаннями, а не по торт.
   2. Здавати гроші в фонд класу справа добровільна!
   3. Невже вся справа батьківського комітету — це святковий стіл?
   4. По телебаченні був сюжет, де Діана пояснювала, що намагалася піти додому, проте вчителька її не відпустила, бо це був останній урок.
   5. Хто дозволив проведення «чаєпітія» під час уроку???

  • Василеві
   . Школа не » богодєльня» і, тим більше, не столова. Якщо батьки вирішили , то мали б подумати де той торт куштувати. Цікаво, чи знайшлась хоч одна дитина з «обилєчуваних» тортом, що запропонувала обділеній дівчинці шматочок свого? Чому тоді виховують в такій школі ? Хами якраз ті люди, що не розуміють всю мерзотність доного випадку і оправдують своє жлобство.

 2. Зато у прибацанной мамаши айфон есть, а на сладкое скинуться 50 гривен нет, задолбали уже эти наглющие яжематери. Все вокруг неё виноваты

  • У нее может быть и айфон и айпад и лексус на парковке.,, но это не повод вестись на вымогательства приподов!!! А училке еще повезло, что не нарвалаль на родителей неадекватов, а то ей бы купили и скормили несколько тортов, так что она бы еще дня три рыгала1

 3. Виновата только мама девочки…. Писали, что раньше учитльница всегда давала от своего кусочка и єтой девочке… Вполне возможно, что родители девочки не имеют финансовой возможности сдавать деньги… тогда надо то обїяснить ребенку и не пускать ее на такое торжество… А жить всегда на халяву» не надо приучать… иновата только МАМА ДЕВОЧКИ !!

 4. Василий, школа — это те не ресторан, не магазин! Харе мерять мир своими жалкими колбасными ценностями! Ты, Вася, понимаешь разницу между деньгами и педагогикой? Или у тя ваще мозги на х… отвалились? Так вот, в педагогике денег нет! Одно дело — сдавать на обучение и всякую прочую мишуру, пусть даже на детский праздник, а другое дело — ребенка травить, издеваться по социальному признаку. Вася, ты хам. И я к тебе на ты, понял?! Потому, Вася, что нельзя свои взрослые денежные разборки выяснять за счет детей. Понял, Вася? И достали уже эти туповато — демократические отмазки: имела право или не имело… Она ДОЛЖНА БЫЛА дать и все! И нефиг там думать. Это правильно, это педагогично. А если нет — права качать на улицу, на рынок, заниматься предпринимательством и всем тем, что связано с деньгами, но не связано с педагогикой.

  • Респект , Даллас. Я вже думав, що немає адекватів у цій ситуації. Ви добре акцентували, що де » бродят денежные знаки» , там діють всім відомі інші закони , ніж ті , що мають бути в середовищі державної школи.

 5. Торт виявився не святковий… Тепер виникають ці питання для розумних:»Вам торт безкоштовно для Ваших дітей дадуть в магазині? Чи мала право пані Наталія Толяренко розпоряджатися тортом, не своїм, на свій «розсуд?» По відношенню до своєї дитини поступила по ХАМСЬКІ мама скривдженої дівчинки.

  А я пропоную подивитися на цю проблему під іншим, зрозумілим саме дорослим людям кутом:
  Замість торта — є наш, Український природний газ. Ділимо його на всих по тій ціні, яку МВФ навязали Гройсману. Питання для розумних: Хто відміняв Конституцію України про те, що надра належать українцям? Чи має право пан Гройсман розпоряджатися газом, не своїм, на свій розсуд? По відношенню до свого Уряду ми з вами поступаємо по ХАМСЬКІ — дозволяючи йому наживатися на нас.

 6. Конечно ,ребенок не виноват, что родители не сдают деньги..Много лет была председателем родительского комитета,-с такой ситуацией сталкивалась постоянно.Иногда на Новый год,,на 8 марта приходилось покупать подарки за свой счет детям,-родители которых не сдавали деньги.,некоторые родители потом отдавали деньги. Просто невозможно было представить как обидно будет этому маленькому человеку,когда всех поздравляют ,а его нет. Ребенок должен быть счастлив и не должен быть обделен.Потом просто нужно было поговорить с его мамой,а не высказывать претензии ребенку.

  • Що за «совковий «підхід з подарунками вчителям? ДОКОЛЄ???? Ще й у так званих вчителів хватає » розуму», нахальства та жлобства приймати ці подарунки. Хто хоче — будь- ласка, в приватному порядку даруйте що завгодно,.
   Це схоже на якесь садо-мазо: «комітет» збирає гроші, всі здають, а ті хто проти — жмоти і т. д. А потім » камітєтчікі» з якоюсь збоченою насолодою , травлять всіх, хто не так вважає , як їх придуркуватий натовп. Поздоровте краще своїх рідних та дітей.

 7. Смешали коней, людей, газ, и все такое. О чем вообще говорите? Проблематика одна — школа, педагогика И все. Деньги — это всего лишь повод непедагогичного поведения. Виноваты только учителя, тройка из комитета и директор. Все! Это не вопрос денег, меряйтесь, уважаемые защитники школьно-денежного произвола, своими достатками в магазине, у Гройсмана, в ресторанах и т.д.

Залишити коментар