Субота, 24 жовтня

Єврейська громада Києва звернулася до правоохоронців, тому що за київською синагогою нібито слідкує Національне антикорупційне бюро. У відомстві інформацію спростовують. Про це йдеться у заяві головного рабина України Моше Реувена Асмана, повідомляє Українська правда.

Зокрема, рабин стверджує, що у жовтні служба безпеки єврейської громади виявила осіб, які професійно здійснювали приховане спостереження за приміщенням центральної синагоги Києва та за її вірянами.

Так, єврейська громада пише, що встановила транспортні засоби з підробленими номерними знаками, які використовувалися для спостереження.

У зверненні зазначають, що під час перевірки молитовного дому виявили пристрої зняття інформації.

«Із власних компетентних джерел отримана інформація про ідентифікацію деяких осіб, які брали участь у незаконному спостереженні, а саме осіб, що мають безпосередній стосунок до НАБУ»,  йдеться в заяві.

Також у зверненні Моше заявив, що нещодавно під час проведення негласних слідчих дій були зафіксовані висловлювання високопосадовця вищого рівня правоохоронного органу, що принижують честь і гідність єврейського народу.

1 комментарий

Залишити коментар