Вівторок, 24 листопада

Будівельний скандал в Одесі: Невзоров, якого пов’язують із замахом на активіста Михайлика, вимагає в інвесторів гроші за житло, яке не можуть здати 12 років

В Одесі в інвесторів вимагають доплатити до 50 % від вартості квартири в житловому комплексі, який не можуть здати вже 12 років. Серед ошуканих вкладників – Олег Михайлик, боротьба якого із забудовником вважається основною версією замаху.

Олег Михайлик та десятки ошуканих інвесторів прийшли на прес-конференцію керівника кооперативу «Морський 1» Олега Невзорова. Останній розповідав про житловий комплекс «Аквамарин», який не можуть здати в експлуатацію понад 12 років. Саме проти цього забудовника виступав активіст Михайлик.

«Люди інвестували кошти в житло 10-12 років тому, але за кілька років будівництво припинили. Зараз забудовник вимагає гроші, аби завершити об’єкт. Деяким інвесторам пропонує доплатити до 50 % від вже сплаченої суми за придбану квартиру. При цьому, у меморандумі не вказано жодних прав для людей, лише одні обов’язки. Коли я заходив сюди, на сходах мені знову почали погрожувати. Невже необхідно вбити людину, аби вирішити проблему», – запитав Михайлик.

Утім, Олег Невзоров відмовився відповідати на це та інші запитання інвесторів, та після невеликого скандалу втік із будівлі.

Нагадаємо, що Олег Михайлик у 2005 році став одним із інвесторів ЖК «Золотий берег» на 16-й станції Великого Фонтану. Після того як будівництво було остаточно припинено, він почав боротися за права вкладників із фірмою «Прогресс-Строй».

Обласна прокуратура відкрила кримінальну справу та наклала арешт на споруди. Тодішньому керівництву фірми вдалося знайти партнера: Олега Невзорова та його кооператив «Морський 1». Квартири почали продавати по другому колу. Через це частину приміщень знову заарештували, а будівництво припинилося.

Залишити коментар