Вівторок, 24 листопада

Представники фракцій БПП та «Народний фронт» у Верховній Раді намагаються створити контрольовану тимчасову слідчу комісію, яка аналізуватиме результати розслідувань стосовно нападів на громадських активістів. Про це повідомив юрист антикорупційної групи «Реанімаційний пакет реформ» Олександр Лємєнов у Facebook, пише Українська Правда.

Він наголосив, що влада вигадала наявність конфлікту інтересів, аби не допустити народного депутата Мустафу Найєма до складу комісії. «Хочуть створити абсолютно підконтрольну тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, що аналізуватиме результати розслідувань стосовно нападів на представників громадського сектору. Мустафа Найєм залишився поза межами ТСК, видумали “конфлікт інтересів“. Із наших партнерів у Раді залишили лише Олену Сотник, Ігоря Луценко, Ганну Гопко», обурився Лємєнов. Нардеп від БПП Мустафа Найєм вимагає створити тимчасову слідчу комісію для розслідування фактів нападів на активістів у 2017-2018 роках.

1 комментарий

  1. Запамятайте назавжди…!!!! НІХТО І НІКОЛИ НЕ ЗРОБИТЬ ЗА ВАС ВАШУ РОБОТУ !!! Самоорганізовуйтесь СТАНОВІТЬСЯ ЗГУРТОВАНИМИ СИЛЬНИМИ СПІЛКУЙТЕСЯ ЗІ СВІТОМ САМІ ЗАХИЩАЙТЕ СЕБЕ …!!! ДАВАЙТЕ СУСПІЛЬСТВУ ІСТИННУ ІНФОРМАЦІЮ …. ЗНАХОДЬТЕ СПІЛЬНИКІВ … І І НІКОЛИ НЕ СЛУХАЙТЕ ПРОЙДИСВІТІВ ГЕРАЩЕНКІВ ! СТВОРІТЬ СВОЮ ГРОМАДСЬКУ КОМІСІЮ І , ПРОВЕДІТЬ РОЗСЛІДУВАННЯ І ДАЙТЕ ОЦІНКУ ВСІМ !!! УСПІХІВ ВАМ І НАМ !

Залишити коментар