Середа, 3 червня

Понад тисяча жителів Херсона, області та громадян, які приїхали з інших регіонів України, прийшли на церемонію прощання з керуючою справами Херсонської міської ради, активісткою Катериною Гандзюк. Як повідомляє кореспондент УНІАН, церемонія проходить у Палаці молоді та студентів.

Через велику кількість людей, які виявили бажання попрощатися з активісткою, церемонію почали не о 14:00, як було заплановано, а на годину раніше. Біля труни з тілом Гандзюк, разом з її рідними й близькими, постійно перебуває міський голова Херсона Володимир Миколаєнко. Віддати останню шану Гандзюк прийшли представники міської та обласної влади, депутати різних рівнів, громадські активісти.

1 комментарий

  1. КАТЕРИНУ ГАНЗЮК ВБИЛА НИНІШНЯ УКРАЇНСЬКА ВЛАДА, — ЛЮДИ БЕЗ ЧЕСТІ, БЕЗ СОВІСТІ, ВОРЮГИ Й ЛЮДОЇДИ, ЩО НИНІ ТВОРЯТЬ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ !!!! ПРИЙДЕ ЧАС І ВСІ ВОНИ СТАНУТЬ ПЕРЕД ТРИБУНАЛОМ НАРОДУ УКРАЇНИ ЗА ТІ ЦІНИ, ЗА ТІ ТАРИФИ, ЗА УЗУРПАЦІЮ ВЛАДИ, БО ЯК ТАКОЇ КОАЛІЦІЇ НЕМАЄ , ЗА ВБИВСТВА УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ У ІЛОВАЙСЬКОМУ ТА ДЕБАЛЬЦЕВСЬКОМУ КОЛАХ, ЗА ТІ ЗАХМАРНІ ПРИБУТКИ Й ЗАРПЛАТИ ( ПОРОШЕНКО ЗА РІК ЗБІЛЬШИВ СВОЇ ПРИБУТКИ У 8 РАЗІВ НА КРОВІ ) ! СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА ! СМЕРТЬ РУСЬКО-ФАШИСЬКИМ ОКУПАНТАМ І ЇХ ХОЛУЯМ В УКРАЇНІ !!!!

Залишити коментар