Середа, 3 червня

Метеоблог головного синоптика країни

Листопад часто піддається критиці за похмурі дні, перше суттєве похолодання, мряку та сумний настрій. Цьогорічний листопад вирішив спростувати цей негативний імідж, і вже кілька днів дарує красиві тумани, подекуди яскраве сонце, суху погоду та відносно високу температуру повітря. Допомагає йому потужний антициклон, розташований на сході континенту.

Найближчими днями суттєвих змін синоптичної ситуації в Україні не передбачається. В усіх областях протягом 8-9 листопада та вихідними опади малоймовірні. Місцями спостерігатиметься туман, який погіршуватиме видимість до 300-500 метрів. Тому водіям варто бути обережними, особливо у вечірні та ранкові години. Туман також сприяє накопиченню шкідливих домішок у повітрі.

Температура повітря коливатиметься впродовж дня в межах 8-12 градусів тепла. Найтеплішими будуть південна частина України та західні області, максимально +10+15 градусів. Найхолоднішою очікується погода на північному сході України. На Сумщині, Луганщині та Харківщині вдень буде не вище +7+11 градусів.

Відчутно холоднішими стануть ночі. У північних областях, на сході та в центральній частині місцями очікується 0-4 градуси морозу. У більшості областей мінімальна температура повітря становитиме 2-6 градусів тепла.

Метеоблог головного синоптика країни

Фото: www2.wetter3.de

На наступному тижні синоптична ситуація суттєво не зміниться, лише температура повітря знизиться на кілька градусів. Протягом дня похолодає в денні години до +3+9 градусів, а вночі очікується 0-4 градуси морозу. Хто не хоче ще так мерзнути, можна на початку наступного тижня відвідати західну частину України. Там ще затримається тепліша погода: вночі 1-5 градусів тепла, вдень 8-13 градусів тепла.

Дощів поки що не видно. У найближчій перспективі лише 12 та 14 листопада атмосферний фронт зумовить невеликі періодичні дощі на півночі та заході України.

У Києві 8 та 9 листопада погода залишиться вологою та прохолодною. Опадів не передбачається, імовірні тумани та серпанки. Температура повітря протягом дня коливатиметься в межах 9-11 градусів тепла.

Субота та неділя почнуть поступове похолодання. 10-11 листопада та в першій половині тижня вдень передбачається 3-8 градусів тепла. А ось вночі вже стовпчики термометрів знизяться до нуля. На околицях імовірні невеликі «мінуси». Дощ у столиці можливий 14 листопада. Тому поки що в Україні – тумани та поступове похолодання.

Листопад вивчив досвід краси минулого жовтня, тому також вирішив подарувати нам все ще жовте листя, рожеве надвечір’я, слабкий вітер та розкішні тумани.

Наталка Діденко