Понеділок, 20 травня

І до новин, на які ми заслужили наприкінці робочого тижня. У речника Генеральної прокуратури України Андрія Лисенка у метро невідомі поцупили із сумки… бутерброди. Постраждалий зазначає, що не ображений на правопорушників. Про те, як тривіальний перекус із батона, ковбаси та сиру (не) врятував комусь життя, – у реакції від Opinion

Отже, про бутерброди. Сам Лисенко переконаний, що вкрадений обід міг… врятувати комусь життя. А тому взагалі не ображається на зловмисників. Отакий добрий та чесний речник прокуратури. А тим часом у метро під прикриттям працюють групи оперативників, спеціалісти переглядають відеозаписи, службові собаки намагаються напасти на слід докторської-прокурорської.

У коментарі до допису речника прийшла і прес-секретарка генерального прокурора Юрія Луценка Лариса Сарган, поцікавившись, де саме зловмисник посягнув на святе та їстівне майно співробітника прокуратури. Однак встановити точне місце не вдалося: Лисенко констатував, що крадіжка відбулась у вагоні.

Серед підозрюваних у надзвичайно жорстокому правопорушенні (ви ж розумієте, що я жартую?) – половина вагону, яка складалася зі студентів київських вищих навчальних закладів. Ведеться слідство.

Згодом постраждалий прийшов до тями і, подумки відпустивши втрату та сходивши за булочкою, пояснив: зранку у вагоні метро особливо гостро сприймаються запахи. Однак нічого підсипати у свої обіди речник ГПУ не планує, оскільки це люди, наші українці. Та й взагалі, пан Лисенко зізнався у загальній любові до людей. Професіоналізм – не бутерброди, втратити неможливо. Я все ще жартую, раптом що.

Та не все так очевидно! У мережу просочилася інсайдерська інформація, що одним із підозрюваних є Антон Геращенко. Як повідомили Opinion джерела у Генеральній прокуратурі, попросивши за це кіло сімсот докторської ковбаси, Геращенко одразу заявив, що це звичайний фейк і рука Москви. Поки що у відомстві вирішують, кого звинувачувати.

А ось політичний експерт Олексій Мінаков (чесно, не знаю: жартує він чи серйозно оце все пише) припустив, що пропагандисти будуть кричати про зубожіння в Україні, мовляв, крадуть навіть бутерброди і готові вбити за буханку хліба. Пропагандисти та Геращенко цю новину поки що не коментують.

Натомість блогер Антон Ходза в цій ситуації зміг роздивитися цілу стратегію, план піару, який напрочуд майстерно реалізувався. Так ось, на думку блогера, якби у мережі просто з’явилася світлина Лисенка в метро з текстом на кшталт «ого, речник ГПУ в метро їздить», то всі б знову крутили носами, фукали та розказували про піар. А так з новини ми дізнаємось не тільки про крадіжку, а про те, що пан Лисенко катається на метро та їсть бутерброди. Отак плавно, ненав’язливо, тонко та майстерно всі ми запам’ятали улюблений вид транспорту речника ГПУ. Пані Юля, вашим спеціалістам є чому повчитися. От уявіть, що у вас на заправці вкрали каву? Ви б уже всі рейтинги побили, чесне слово.

Ну, і як же без народної фейсбукової творчості одного прекрасного автора? «Чиновники у нас разом з народом так зубожіли всі при БПП, навряд чи віз в метро він бутерброди, як працював при Янику в АП», – от, любі опозиційники та регіонали, ваш хліб забрали, тепер про зраду особливо й не покричиш. А так, приємного вам, звісно, себто смачного.

І наостанок цілком справедливе зауваження від журналістки Ірини Салій. Мовляв, про що б писали журналісти, якби в речника ГПУ в метро не поцупили бутерброди? Вищим пілотажем, каже авторка, було б провести розслідування та знайти крадія. Це все, звісно, можливо, але не ввечері п’ятниці. Тож, котики, бережіть себе, свої бутерброди та будьте пильними, особливо зранку, коли запахи у вагоні особливо відчутні. Побачимось!

Збирав реакції та дожовував поцуплені бутери Степан Коза

Залишити коментар