Четвер, 4 червня

Під час так званих «виборів» на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей 11 листопада бюджетникам розсилали смс-повідомлення з погрозами, а пенсіонерам роздавали харчові набори, пише УНІАН.

Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони полковник Дмитро Гуцуляк із посиланням на Головне управління розвідки. За його словами, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей під виглядом так званих «виборів глав ДНР / ЛНР і депутатів народних рад республік» російські окупаційні адміністрації докладали значних зусиль для приведення до влади своїх «маріонеточних режимів».

«Крім масштабної агітації у місцях розміщення виборчих дільниць, нібито за рахунок так званого республіканського керівництва, відбувався продаж продуктів харчування за зниженою вартістю, зокрема: соціальний хліб 5 російських рублів (звичайна вартість 10 російських рублів); м’ясо птиці 55 російських рублів (звичайна вартість 105 російських рублів). Громадянам, які потребують соціального захисту (пенсіонери, люди з інвалідністю), на виборчих дільницях видавали безкоштовні харчові набори (крупи, хліб, консерви)»,  сказав він.

1 комментарий

Залишити коментар