Вівторок, 1 грудня

А тепер до теми, дописи щодо якої ви точно не раз зустрічали у стрічці новин. Йдеться про вже екс-співачку, а нині політика з партії Тимошенко Анастасію Приходько, яка прийшла на інтерв’ю до журналістки Яніни Соколової. Ну, те, що прийшла, – то півбіди, а от саме інтерв’ю та раптова відмова Приходько продовжувати розмову – це саме те, що викликало хвилю обговорень. Далі – у традиційних реакціях від Opinion.

А почнемо огляд реакцій на інтерв’ю із Приходько з допису журналіста Юрія Бутусова. Його у цій розмові більше здивували не більшість відповідей колишньої співачки, а… рівень інтелекту піарників, яких Тимошенко приставила до новоспеченої політичної діячки. Адже недосвідчену та неготову до публічної полеміки дівчину одразу направили на велике інтерв’ю, де журналістка просто зробила свою роботу. От і виходить, що Приходько була змушена говорити про політику, погано розуміючи контекст питань і власних відповідей.

А ось блогер Артем Малдер наголосив, що нічого незвичного в інтерв’ю не побачив: Приходько була такою ж різкою та імпульсивною, як і завжди. Ба більше, автор допису навіть радий, що екс-співачка йде у політику, адже ті, хто там знаходяться вже з 20 років, так само нічого не розуміють, але навчилися замилювати очі виборцям.

Натомість волонтерка Аліна Михайлова доволі різко розкритикувала Приходько як політика, наголосивши, що іноді краще бути просто красивим обличчям мовчки. Адже, відповідаючи на питання про армію та проблеми в ЗСУ, екс-співачка розповіла про те, що добровольці самі собі здобувають зброю. А окремі відповіді можна взагалі розбирати на цитати. Так, на питання, за що живе Тимошенко, була відповідь «Вона дуже… умна».

Дісталося від волонтерки і Яніні Соколовій, котра в розмові була змушена висловити свою позицію щодо вирішення «конфлікту» (саме так журналістка назвала війну).

Свою порцію критики Анастасія Приходько отримала й від військовослужбовця Євгена Шевченка. Цього разу за заяву, що буцімто у Тимошенко немає жодного бізнесу. На переконання Шевченка, коли такі люди, котрі є неосвіченими ані в політиці, ані в бізнесі, агітують за ЮВТ, вони і ведуть нашу країну в прірву.

Блогер Олександр Верголяс припустив, що колишня співачка потрібна у партії не для роботи з аудиторією, котра здатна поставити питання, а для посилення впливу на аудиторію у вигляді «мережевих хом’ячків» та бабусь. Ну, пане Олександре, «я ж тоді не знала».

А журналіста Василя Апасова здивувала «група підтримки» Анастасії. Дехто Костянтин, за словами автора допису, спрацював у найгірший спосіб, припустившись банальних помилкок, до того ж зовсім не підготувавши Приходько, аби та могла створити принаймні вигляд самостійності в ефірі.

Журналістка Наталя Влащенко встала на захист екс-співачки, наголосивши, що насправді в кожній фракції є десь по три спікери, а всі інші – це якраз такі самі «Приходько». Щоправда, є ще «народні артисти», котрі не залежать від волі штабів та радісно відкликаються завжди. І аби внести якусь ясність, Влащенко додала, що більшість політичних інтерв’юерів легко поставити в становище Анастасії у розмові на будь-яку тему. Достатньо забрати у них редакторів.

Тетяна Худякова, блогерка, вважає, що колишню співачку просто… «злили» і не більш того. Мовляв, раптово з’явилося чимало компромату, тому вирішили позбавитись якомога швидше. Адже Приходько не отримала навіть жодних заготовок і ніяк не могла протистояти журналістці.

Політичний оглядач Павло Нусс наголосив, що Анастасія Приходько – це співачка, можливо, активістка, але ніяк не компетентний політичний діяч, і нічого смішного в тому, що вона виявилася поза матеріалом, немає. Адже її просто нахабно намагається використати лідерка партії у своєму плані отримання влади.

Мирослав Гай, блогер, волонтер і координатор фонду «Мир і Ко», нічого кумедного в цьому інтерв’ю не побачив, оскільки колишня співачка не розбирається в жодному питанні, яке було поставлено. Але головна біда у тому, що Анастасія не розуміється і на загальній ситуації в країні, соціуму, військах, принаймні, як зазначає Гай, таке відчуття виникає з її слів. Волонтеру навіть здалося, що Тимошенко було дуже легко обдурити та упевнити Анастасію долучитися до команди. І це вдвічі прикро, бо Приходько дуже багато зробила для армії, багато разів була на фронті та мала бездоганну репутацію.

Збирав реакції та пригадував пісні Приходько Степан Коза

Залишити коментар