Субота, 4 квітня

Міністр інфраструктури Володимир Омелян, якого підозрюють у незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації, забрав свої закордонні паспорти, які вилучались як запобіжний захід, повідомляє Українська Правда.

«Я тільки сьогодні забрав паспорти, бо був фізично у відрядженні… Для мене особисто нез’ясованим залишається запитання: для чого було оце все з помпою такою робити», – зазначив Омелян. Нині він та його адвокати ознайомлюються з матеріалами справи.

6 листопада НАБУ і САП заявили, що завершили розслідування кримінального провадження стосовно Омеляна. У САП повідомляли, що не планують подавати до суду клопотання про продовження запобіжного заходу для Володимира Омеляна. Слідчі вважають, що «в 2015 році, перебуваючи на посаді заступника міністра інфраструктури України, посадовець набув у власність активи, законність підстав отримання яких не підтверджено доказами та вартість яких значно перевищує його законні доходи». Зокрема, Омелян нібито придбав собі позашляховик BMW X5 2015 року випуску. Автівка, за словами міністра, належить його брату.

Залишити коментар