Неділя, 29 листопада

У полку «Опозиційного блоку»… вибуло. Із фракції-послідовниці «регіонів» виключили нардепів Юрія Бойка, який був співголовою фракції, та Сергія Льовочкіна, котрий виконував роль заступника голови. Більше про пристрасті за «опозицією» – у реакціях від Opinion.

Почнемо з серйозних дописів, аби трохи посміятися наприкінці. Так ось, політичний експерт Олексій Мінаков упевнений, що жодної таємничості чи підступності в таких кроках годі й шукати. Просто окремі олігархічні групи впливу хотіли обіграти власних партнерів, та остаточно зруйнували «Опоблок».

Кому це вигідно? Простіше сказати, кому НЕ вигідно точно: чинному президенту та пані Юлі. Адже для обох єдиний проросійський кандидат був би вдалим спаринг-партнером. Чекайте, а як же та сама, котра… Ой, мовчу.

Олеся Яхно-Белковська, політична експертка, зазначила, що, якщо Бойко, Льовочкін та компанія називають «ахметівську» частину «Опозиційного блоку» опозицією за Порошенка, то виходить… а цілком логічно виходить: є, значить, у нас і «опозиція за Путіна». Як несподівано, ну.

Колишній нардеп Віктор Уколов трохи в іншій формі, але сказав те саме, додавши, що компанія з Бойка, Львочкіна, Рабіновича та Медведчука є все ж значно ближчою до Росії, аніж компанія «Опозиційного блоку» з Вілкула, Новінського та Ахметова. Ну, знаєте, у різновидах опозицій розбираюся не дуже.

Чого очікувати? Щось надвечір вже хочеться чогось менш серйозного, тому отакі жартівливо-саркастичні передбачення від економічного експерта Сергія Фурси: Тимошенко проти популізму, Порошенко проти трьох друзів президента, Ляшко проти «Шахтера», Зеленський проти Коломойського. Словом, так само неочікувано, як і Бойко проти корупції.

А ось чому саме вирішили викинути Бойка та Ахметова спробував розібратися політолог Юрій Романенко. Каже, усе через те, що Ахметов ненавидить Медведчука (згадуємо поділ, наведений Уколовим) через котрого отримав удар по своєму бізнесу та втратив купу активів на окупованих територіях. Словом, читайте.

У результаті ж маємо таку думку, висловлену журналістом Міланом Лелічем: «єдиного кандидата від південного сходу» просто не буде. Тому шанси чинного президента на другий тур дещо зростають. Поки що працює така схема: чим більше проросійських кандидатів піде на вибори, тим краще для Банкової. Ну й Москва не спить. «Невер сліпс», чи як там. Зомбаки, чи що.

А тепер давайте перейдемо до менш серйозних думок. Ну, обставини змушують. Жарт про жабу й гадюку, між якими промайнула іскорка любові, чули? Та й неважливо. Наочна ілюстрація нижче.

«Сепари» гонять «сепарів» за сепаратизм. Хех, як вам таке, літописці історії?

Або ось, за мотивами слів самого Льовочкіна про похорони «Опозиційного блоку». Ну, справді, пан Роман Шрайк правий засмутили вони всіх. Бо які похорони, коли не встигли баян взяти? Доведеться ще когось того. На повітря.

Але ж сюрреалізм у чому? Що пан Бойко разом із паном Льовочкіним настільки опозиціонери, що вирішили стати в опозицію до… «Опозиційного блоку». Оце життя, я розумію. Ані кроку назад від своїх поглядів та переконань.

Та, звісно, я міг на самому початку просто навести для вас цей допис блогера Антона Ходзи. І тоді б необхідності в тому, аби все читати, не було. Але я навіщось працюю тут, правда?

І наостанок трохи моєї улюбленої фейсбукової творчості. Тримайтеся разом, любчики, та обирайте правильні компанії. Щоб там вам ані жаб, ані гадюк. Побачимось!


Збирав реакції та прожив день не дарма Степан Коза

Залишити коментар