Субота, 15 серпня

Метеоблог головного синоптика країни

Двадцяті числа листопада ось уже кілька років супроводжують наше звичайне життя, роботу, побут та буденні події неймовірними спогадами, смутком та світлою надією. Бо ці листопадові двадцяті й в 2004-му році, і в 2013-му вже стали історією України. Ми, без перебільшення, свідки цих сторінок української історії, і добре, щоби ми це розуміли та щодня були гідними вибореної багатьма поколіннями свободи та гідності.

Зазирнемо у 21 листопада, й разом поглянемо, якою була тоді погода на Майдані Незалежності.

У Києві було хмарно, удень близько +9 градусів, а ввечері +6+7 градусів. Періодично спостерігався дощ чи мряка.

Що надалі в Україні та Києві? Найближчими днями потужний антициклон скандинавського походження своїм відгалуженням впливатиме на синоптичну ситуацію більшості наших областей.
Тому суттєві опади малоймовірні, лише південний циклон над Туреччиною закидатиме невеликий сніг та мокрий сніг на Карпати та Прикарпаття.

Температура повітря трохи поморозить щоки. У нічні години в Україні очікується -4-10 градусів, а протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в межах від 3 морозу до 2 градусів тепла.

У неділю, 25 листопада, в Україні температура повітря підвищиться до +1+5 градусів, а в південній частині навіть до +5+10 градусів. Проте це потепління супроводжуватиметься дощами та подекуди мокрим снігом. До нас завітає атмосферний фронт.

Метеоблог головного синоптика країни

Фото: met.fu-berlin.de

На початку наступного тижня, 26-27 листопада, волога погода з періодичними опадами переважатиме у більшості областей України. Температура повітря коливатиметься близько нуля або серед невеликих «плюсів».

У середу-четвер, 28-29 листопада, опади поступово припиняться. А температура повітря знову знизиться до невеликих або помірних морозів. На дорогах подекуди підстерігатиме ожеледиця.

У Києві найближчими днями буде холодно та сухо. Температура повітря вночі знижуватиметься до -2-6 градусів, а протягом дня очікується близько нуля. 25 листопада у столиці потепліє до +1+3 градусів, та пройде дощ, місцями з мокрим снігом. 26-27 листопада волога погода в Києві втримається. 28 листопада знову переважатиме суха погода, проте повернеться нижча температура повітря, вночі -2-5 градусів, удень близько нуля.

Погода найближчих днів – без особливих несподіванок та неприємних сюрпризів; листопад відповідає своєму положенню та статусу. Так і нам треба вчитися – завжди бути на своєму місці, чужого не бажати, свого не віддавати. Часом свобода та гідність виглядають скромно та непомітно – просто варто це розгледіти. І завжди тримати в собі.

Наталка Діденко