П'ятниця, 5 червня

В Україні за час протестів власників авто на єврономерах та перекриття ними руху на дорогах поліція зареєструвала 15 фактів кримінальних правопорушень. Більшість із порушень (11) стосується блокування доріг. Такі факти зареєстрували на Житомирщині, Рівненщині, Закарпатті, Одещині, Полтавській, Черкаській та Чернігівській областях, повідомляє Громадське.

Ще два кримінальних правопорушення під час протестів «євробляхерів» стосуються статті 345 Кримінального кодексу – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу у Рівненській області. Одна стаття зареєстрована за неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян чи пошкодження власності. Це також зареєстрували на Рівненщині. Ще одне провадження стосується хуліганства на Полтавщині.

За інформацією поліції, участь у протестах власників авто на єврономерах брали шість тисяч людей (майже 3,5 тисячі машин). До правоохоронців 131 раз зверталися з повідомленнями про перекриття руху.

Нагадаємо, 20 листопада власники автівок на європейських номерах відновили протести попри те, що Верховна Рада ухвалила законопроект, запровадивши спрощену формулу для розмитнення авто.

Залишити коментар