Вівторок, 21 травня

Міжнародний арбітраж прийняв безпрецедентне рішення про стягнення з Російської Федерації на користь українського державного «Ощадбанку» 1,3 млрд доларів як компенсацію збитків внаслідок анексії Криму.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі банку, посилаючись на рішення Арбітражного суду в Парижі від 26 листопада 2018 року, слухання якого відбулося відповідно до Арбітражного регламенту Комісії Організації Об’єднаних Націй з права міжнародної торгівлі 1976 року.

Зазначається, що сума відшкодування становитиме 1,3 млрд доларів США плюс відсотки, що будуть нараховуватися з моменту винесення рішення до моменту фактичної компенсації.

У банку підкреслили, що арбітражне рішення є остаточним і обов’язковим для сторін. Сторони зобов’язані виконувати рішення без зволікання. Також у банку повідомили, що рішення арбітражу стало результатом більш ніж чотирирічних зусиль команди фінустанови і його юридичних радників.

«Сьогодні ми отримали офіційне повідомлення про перемогу! Складно уявити повідомлення, якого би ми би потребували зараз більше, ніж цього. Враховуючи те, як розвиваються наші відносини з агресором, ця перемога має надзвичайне значення не тільки для нас, але і для всієї України»,  прокоментував подію голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний.

Залишити коментар