Четвер, 21 лютого

Командувач Військово-морських сил України Ігор Воронченко підкреслив, що захоплених у Керченській протоці українських моряків змушують під тиском давати неправдиві свідчення. Про це повідомляє Українська правда.

«Екіпажі суден зараз перебувають у різних місцях. Троє військовослужбовців, один офіцер і двоє контрактників, які були поранені, перебувають у лікарні міста Керчі.

Кораблі перебувають у пункті базування, де дислокуються катери ФСБ. І вже є певні докази про надання неправдивої інформації нашими матросами», – розповів Воронченко.

«Уже було відео з трьома матросами, які давали свідчення під психологічним та фізичним впливом. Я цих матросів з Нікополя знаю, вони завжди були чесними професіоналами своєї справи. І те, що вони зараз говорять, це неправда»,  підкреслив командувач ВМС України.

Він додав, що з цими військовослужбовцями вже зустрілися адвокати.

Як повідомлялось, у Федеральній службі безпеки Росії розповіли, що допитали українських моряків, затриманих напередодні в Керченській протоці.

У РФ заявляють, що нібито знайшли серед українських моряків двох співробітників СБУ.

ФСБ також опублікувала відео з українськими моряками, на якому вони заявляють, що нібито порушили «територіальні води» РФ у морі. На відео видно, що моряки читають підготовлений заздалегідь текст.

Залишити коментар