Вівторок, 21 травня

Ну що, за воєнний стан проголосували, підтримали, Opinion навіть спробував пояснити, чого очікувати насправді, але… Хіба це може зупинити чи налякати відважних воїнів максимального репосту та диванної сотні? Ці борці стоять до останнього лайку, поклавши всю свою відвагу на потреби російської пропаганди. Розберімося в реакціях на Opinion.

Знаєте, любчики, насправді стільки цього добра в мережі, що очі розбігаються. Думаєш, господи, на що першим поскаржитись, кого першим видалити з друзів, а з кого просто посміятися. Але почнімо з класики, котра набрала… увага, понад 50 тис. поширень. І це лише на той момент, коли якась добра людина зробила скріншот. Про що там пишуть? А про те, що Порошенко – негідник, котрий всіх обманув, насправді воєнний стан буде по всій країні, ну і, звісно, максимальний репост в усі групи. Господи, боже мій, бережи розумних людей, а таких відправляй кудись до Москви, аби було їм там разом затишно.

Зараз ви можете здивуватися, але найбільше зло – це навіть не фейсбук-групи і тим паче не «однокласснікі» чи «вконтактє». Найбільше зло – це вайбер. Беремо типовий простенький чатик із майстрами манікюрів та іншої містики, вступаємо туди, аби слідкувати за вільними місцями на запис чи чимось подібним. І що маємо потім? А потім якась прекрасна Надія напише вам, що від завтра всі наші телефонні розмови будуть прослуховуватися, соціальні мережі підпадуть під моніторинг.

І головне! Будьте максимально обережні, нікому нічого не кажіть, не пишіть і без зайвої потреби навіть не дихайте, бо за вами вже слідкують, вже виїхали, і взагалі, ви насправді вже рік за ґратами через той допис про тупу владу, а це все – сон. Прокидайтесь, воїни репостів!

Отож, посіпаки російської пропаганди атакують нас з усіх сторін, вони заходять із флангів та неймовірним чином постають перед нами у чатиках батьківських комітетів та групах із майстрами манікюру. Та чи лише там? От ще один приклад геніального фейку, який наші добродії не соромляться поширювати. Видно поганенько, але там нібито наказ міністра оборони, де той наказує (а в дужечках пропонує, правда, геніально?) нестачу автомобільного транспорту компенсувати… «євробляхами». Господи, я так часто до тебе давно не звертався, але здається мені, що ті люди, що поширюють подібне, і ті, хто на вагах у супермаркеті пише «мондорини», – це одні й ті ж самі раби твої.

Ну, ок, а як вам таке? Термінова мобілізація, необхідно негайно прибути до військової частини, проігноруєш – через три дні буде суд. Коми всюди, де потрібно, ставити, звісно, не будемо, воєнний стан, сам розумієш. Шановний Влад, бо «Владислав» – то зайві копійки з без того бідного оборонного бюджету.

Тут вирішили додати трохи більше слів, але тупість ситуації це, звісно, не врятувало. Але що найбільш дивно – це все теж вже успішно поширюють. І так, хом’ячки мої любі, котрі так люблять репостити цей московський підвальний гумор. Клікаєте от сюди, уважно читаєте все, що написано, потім клікаєте ще сюди, читаєте сам закон, потім заходите на свою сторінку, видаляєте профіль, віддаєте свою «євробляху» міністрові оборони, обкладаєтесь запасами солі та гречки і чекаєте кінця світу. Не дякуйте.

Аби не бути голослівним, наводжу скріншот, де громадян, власне, і закликають не вірити у фейки та ретельно перевіряти інформацію, користуватися даними з офіційних джерел та не поширювати недостовірні закиди. Але ж це для слабаків, правда?

Але от є в цьому житті все ж прекрасні люди і прекрасне почуття гумору. І якщо здоровий глузд врятує далеко не всіх, то таким способом можна принаймні спробувати до нього достукатись. Ось, наприклад, альтернативна версія спілкування з «двома полковниками». Тут Порошенко вже продовжив воєнний стан до 2785 року, алкоголю на Новий рік не буде, а сам воєнний стан буде передаватися у спадок та вписуватись кожному в паспорти. Прекрасно ж, хіба ні?

Або ось так, в авторстві Дмитра Іванова. Через 30 діб області обміняються воєнними станами, аби відпочити, в магазини пускатимуть лише за військовим квитком, і не більше чайної ложки солі в одні руки. Мобілізують усіх, від 6 місяців до 95 років. А, і топ: секс – із дозволу коменданта, а інтернет – під наглядом СБУ. Смішно, а хтось із хом’ячків може й налякатися.

Продовжуємо марафон свідомого тролінгу від свідомих громадян. Насправді, любчики, Порошенко всіх дійсно обманув. Вже видано наказ про те, що кожен пенсіонер має отримати по автомату Калашнікова. Тепер без «шльома» – нікуди. За сірники можуть і застрелити.

Біда прийшла і до родини громадського активіста Сергія Стерненка. На 9-місячну сестру вже одягають форму, 7-річний брат став володарем танку, а 9-річний питає, як правильно навести арту. Це прекрасно, Сергію, дякую.

Або ось так. Тут тролінг вже для тих, хто в разі незнання чогось може принаймні дозволити собі це «щось» загуглити. Я посміявся, а в мережі хтось це все поширює із серйозним обличчям та новою порцією самі-розумієте-чого проти влади.

І під кінець, пардон за трохи різку та незамальовану мову, справжній фінал сюжету для тих, хто зараз зібрався додати у свою стрічку ще один «максимальний репост». Тому, любчики, бережіть себе, своє інформаційне середовище, не поширюйте фейки та хоча б раз на місяць годуйте своїх рабів-росіян. Бо має ж хтось бігати по сіль та сірники.

Збирав реакції та палав, як у небі зірка, Степан Коза

Залишити коментар