Понеділок, 20 травня

Метеоблог головного синоптика країни

Зустріч найтемнішого місяця року і першого місяця найхолоднішої пори теплою навряд чи могла б бути. Проте, все ж цей перехід відбувається, не зважаючи на розбіжності, згідно з основними законами атмосфери, без порушень і провокацій.

30 листопада підготує для зими відповідні градуси і зробить бонусом реверанс антициклоном для забезпечення хоча б сухої погоди.

Метеоблог головного синоптика країни

Фото: www2.wetter3.de

Отже, 30 листопада у більшості областей України опадів не передбачається.

Температура повітря мінімально знизиться до 10-15 градусів морозу, на північному сході навіть до -17 градусів, у південній частині очікується вночі 2-8 градусів морозу. Вдень «потепліє» до 2-8 градусів морозу.

1 та 2 грудня морози в Україні втримаються, вночі до -10-17 градусів, вдень -2-8 градусів.

1 грудня на Лівобережжі пройде сніг. 2 грудня суттєві опади в Україні малоймовірні.

На початку наступного тижня морозна погода ще переважатиме, проте 3 грудня в західній частині України, а 4-5 грудня у більшості областей очікується потепління до відлиги.

У південній частині температура повітря підвищиться до 0+3 градусів. У Криму до +2+6 градусів.

4 грудня внаслідок діяльності атмосферного фронту на заході та півночі України пройдуть сніг та мокрий сніг, на дорогах ожеледиця.

У Києві найближчими днями пануватиме повітряна маса арктичного походження. Нічна температура повітря протягом 30 листопада та 1-2 грудня становитиме -5-13 градусів, на околицях до -12-15 градусів, вдень очікується -3-7 градусів. Істотних опадів не передбачається.

3, 4, 5 грудня у столиці температура повітря поступово підвищиться до відлиги. Сніг та мокрий сніг найбільш ймовірний 4-5 грудня.

Такі метеорологічні умови навряд чи можна назвати комфортними, проте чесність атмосферної поведінки справляє приємне враження.

Осінь завжди із хмарами, а морози – вірні супутники зими.

Головне, що обидві пори року – прогнозовані й дозволяють нам добре підготуватися до холоду та вологості.

Сподіваюся, що й синоптичний прогноз стане вам у пригоді.

Наталка Діденко