Середа, 22 травня

Слідство встановило всіх замовників вбивства громадської активістки, керуючої справами Херсонської міськради Катерини Гандзюк. Про це генеральний прокурор Юрій Луценко заявив у інтерв’ю ICTV, запис якого оприлюднила на сторінці у Facebook речниця генпрокурора Лариса Сарган, пише УНІАН.

Генпрокурор наголосив, що ця справа важлива з огляду на те, що Гандзюк, яка була достатньо відомою громадською активісткою, стала жертвою саме через свою антикорупційну діяльність. За словами Луценка, є «кілька десятків версій цього злочину, але слідство сходиться на тому, що знайдено основну версію і основний мотив». «І ми бачимо мотив: це активність Гандзюк проти однієї з великих корупційних схем місцевої влади. І всі, хто замовив це вбивство, хто його організовував, нами встановлені», – сказав генпрокурор.

«У цьому процесі вже оголошено про підозру помічнику одного з народних депутатів, і думаю, що найближчим часом ми оголосимо ще низку підозр, які остаточно покажуть коло осіб, причетних до замовлення, організації та виконання цього злочину», – сказав Луценко.

Залишити коментар