Понеділок, 20 травня

Кум Путіна та лідер проросійської організації «Український вибір» Віктор Медведчук більше не бере участі в переговорах у Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це в інтерв’ю розповів Євген Марчук, представник України в Тристоронній контактній групі. Більше про непомічену новину – у реакціях від Opinion.

У своєму інтерв’ю для ВВС Євген Марчук наголосив, що формат Мінських переговорів не змінився, але, наскільки йому відомо, на переговорах Віктор Медведчук був представником від СБУ та медіатором на рівні між президентами. Тепер же від СБУ – вже кілька раундів інша людина. Втім, Марчук додав, що питання щодо ролі Медведчука як політика та посередника у контактах між президентами – це інша тема, яка не стосується Мінських переговорів.

Семен Кабакаєв, координатор групи «Стоп Терор», висловив сподівання, що тепер по Медведчуку почнуть працювати правоохоронні органи, а ми зможемо його посадити за ґрати. «Ми не повинні дозволити кремлівській агентурі впливати на суспільну політичну думку, процвітати та заробляти гроші в Україні», – наголошує Кабакаєв.

Мирослав Гай, блогер, волонтер і координатор фонду «Мир і Ко», наголосив, що ми не маємо піддаватись на провокації, а вороги України не повинні проводити перемовини від нашого імені, «здаючи» національні інтереси. За словами блогера, така, більш жорстка, позиція держави йому подобається.

Втім, нардеп Андрій Левус переконаний: самих лише слів у інтерв’ю Євгена Марчука – замало. Потрібно бачити відповідні документи, себто указ президента України або розпорядження СБУ.

А от блогерка Ольга Лень зазначила, що Путіну саме час випустити когось із українських бранців у рамках операції з порятунку агента «Кума».

І наостанок цього разу доволі короткої реакції – трохи гумору від блогера Бориса Немировського. Практична та коротка інструкція для зрадофілів, цілі три сценарії написання дописів, розбирайте, поки теплі, і слідкуйте за правильними новинами.

Збирав реакції та байдикував Степан Коза

Залишити коментар