Понеділок, 20 травня

Глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт продовжить і далі блокувати проведення Комісії Україна-НАТО. Про це заявив очільник угорського МЗС за підсумками зустрічі міністрів країн-членів НАТО в Брюсселі цієї середи, пише Укрінформ за інформацією з офіційного сайту уряду Угорщини.

«Угорщина висловлює свою підтримку територіальній цілісності України, проте продовжить проводити політику захисту інтересів своєї громади на території цієї держави. Угорщина зможе розблокувати своє вето засідання Комісії Україна-НАТО, якщо Київ зробить необхідні кроки для відновлення прав угорської громади, яка проживає на українській території, що цілком відповідає нашим двостороннім угодам та міжнародному праву. М’яч зараз на стороні України», – заявив Сіярто.

Також глава угорського МЗС наголосив, що на «Угорщину чинять тиск, щоби вона змінила таку позицію», але застеріг, що, якщо «ми здамося, то в нас не буде жодних інших способів брати участь у житті угорської громади в Україні».

Залишити коментар