Четвер, 22 серпня

Ну що, скучили за Усиком та його експертними думками? У нас є трохи для вас. Нещодавно в ефірі телеканалу «112», відповідаючи на запитання журналістів, боксер заявив, що у випадку нападів радикалів на Лавру він… стане на захист монахів. Томос же, на думку Усика, треба давати, якщо від цього люди стануть добрішими, а ми маємо перестати бути «злими та колючими по відношенню до свого сусіда». Більше про релігійно-політичного експерта Олександра Усика – у реакціях від Opinion.

Попри всю мою неупередженість у текстах, відео з розмовою, я, звісно, не додаватиму. Якщо зважитеся на цей непростий крок, достатньо просто написати: «Усик, Лавра», і отримати майже годину відбірного… та просто годину з Усиком, що вам пояснювати. Так ось, Мирослав Гай, блогер, волонтер і координатор фонду «Мир і Ко», переконаний, що Олександр Усик – це приклад успішності російської пропаганди та провалу нашої контрпропаганди. Ну, подивився хлопець трошки російського телебачення, ну, захищатиме монахів московського патріархату. Подумаєш, от несподіваність.

Утім, Гай переконаний, що все це не стільки проблема самого Усика, скільки цивілізованого світу. Та, зрештою, можна використовувати подібне в якості певних сигналів. От як скаже умовний Усик щось типу: «Я і не знав, що Росія вбивала українців на Донбасі, а російський спецназ супроводжував референдум у Криму», значить, тиск та агресія Росії трохи ослабла та потребує «боксерської» допомоги.

Айдер Муждабаєв, заступник генерального директора телеканалу ATR, пригадав, як роки три тому, назвавши Усика не патріотом України, він отримав у відповідь звинувачення на кшталт: «агент ФСБ, котрий паплюжить патріота». Тоді Муждабаєв відреагував проханням просто зачекати. А ось, власне, і дочекалися.

А ось Дмитро Корчинський, журналіст, політик та громадський діяч, вирішив трохи потролити Усика, зазначивши, що «під час тренувань і змагань він отримав безліч ударів по голові», а тому тренери мають уберегти боксера від походу до Лаври. Адже хтозна, звідки може прилетіти вогнегасник.

І ще трохи про вогнегасник та шкільну програму для Усика від барда та поета Олексія Бика. Фізика проста: важкі тупі предмети на кшталт вогнегасника відзначаються пристойною силою подачі, яка зокрема залежить… Ну, дочитаєте на скріншоті, що я вам переказую.

Нардеп Віталій Купрій, натомість, зазначив, що нині податківці розслідують кримінальну справу щодо несплати податків Усиком у особливо великих розмірах. До того ж, за словами народного депутата, питому вагу доходів Усик отримав із рук агресора.

Заступник губернатора Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз зі свого боку наголосив, що перейматися «правєдним негодованієм» не варто, а єдині ліки від цього – не створювати собі кумирів. Мовляв, робимо висновки й рухаємося далі.

Віталій Дейнега, засновник проекту «Повернись живим», у своїх висловлюваннях був більш різким та лаконічним, назвавши Усика прикладом для інших боксерів на тему, чому краще не говорити про свої погляди, а просто бити суперників. І добре було б, аби це вчасно зрозумів Василь Ломаченко. Бо одного Усика нам, мабуть, вистачить.

А ось вам трохи інший погляд на все від лідера С14 Євгена Карася.

І поки більшість розмірковує над новими перлами Усика, блогер Антон Ходза ставить доволі прості запитання: а скільки ще разів це має відбутися, аби нарешті зрозуміти, who is містер Усик? От і я про це.

Ну й наостанок – коротка блогерська історія про епічного героя нашого часу.

Збирав реакції та вболівав за Ломаченка Степан Коза

1 комментарий

  1. Коли більше ніж пів країни тітушок то хто тоді Ви? Кожна людина маж право на свою думку. А в нас на Ураїні холоп так і залишився холопом з гаслом : Давай заборонимо Російські канали, Інтер, Вконтакті — заради сбободи слова!
    Не зрозумієте цього — нічого тут кращого небуде — буде лише гірше і вам і Україні

Залишити коментар