Понеділок, 23 листопада

Фільм данського режисера про хлопчика з Донбасу The Distant Barking of Dogs увійшов до короткого списку кінопремії «Оскар». Стрічка стала однією з 15 претендентів на перемогу в номінації «Кращий документальний повнометражний фільм», пише Громадське.

«Тепер ми у списку 15 найкращих документалок світу. У січні назвуть п’ятірку номінантів. Пліч-о-пліч з нами тааакі неймовірні конкуренти, що аж дух перехоплює…», – написав у Faсebook асистент режисера фільму Азад Сафаров.

На цю номінацію подалися 166 фільмів. П’ятірку основних номінантів оголосять у січні 2019 року – за місяць до церемонії «Оскар» у Лос-Анджелесі.

Разом з фільмом про Донбас до шорт-листа також увійшли документальні стрічки: «На її плечах», RBG, «Чи будеш моїм сусідом?», «Злочин+кара» тощо.

Документальний фільм The Distant Barking of Dogs дансько-шведсько-фінського виробництва розповідає історію 10-річного хлопчика Олега з Донбасу, який живе біля лінії фронту. Його знімали в селі Гнутове Донецької області з 2015 по 2017 рік. Село Гнутове поблизу Маріуполя перебуває під контролем України, але регулярно потрапляє під обстріли.

Залишити коментар