Середа, 21 жовтня

Миколайчик тут вам трошки трешу приніс. Роман Насіров, підозрюваний у розкраданні держкоштів, виявляється, захотів стягнути… мільйон гривень з лікаря, який у суді розповідав про його стан здоров’я. Шанувальник картатих пледиків вважає, що це не можна було робити без його дозволу. Втім, суд такий позов не задовільнив. Більше – у реакціях від Opinion.

На щастя, цього разу суд виявився не на боці Насірова, відмовивши йому в задоволенні позову. Однак фанат пледиків у клітинку має місяць, аби оскаржити рішення.

Насіров міг би собі посудитися «втиху», якби не сили соціальних мереж. Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, що Насіров подав цивільний позов до суду, тому що ці дані розголосили без його дозволу. Ба більше, паралельно його адвокати подали заяву в поліцію про порушення кримінальної справи з тієї ж причини.

Про лікаря, з якого Насіров вирішив на Миколая стягнути собі мільйончик, розповів лікар Євген Гончар. За його словами, Максим Соколов є одним із головних рушіїв програми з безкоштовного стентування, яка вже врятувала тисячі життів, та людиною, яка не боїться сказати правду. Зокрема й у суді про те, що Роман Насіров – симулянт.

Лариса Волошина, публіцистка та журналістка, переконана, що формально Насіров може бути правим, мовляв, лікарська таємниця і все таке. Але якщо розглянути по суті, виходить, що безкарні багатії юзають «маленького українця», як хочуть. Адже якби лікар робив вигляд, що хвороба є справжньою, це був би посадовий злочин. Якби заявив про фейковість діагнозу – був би винен мільйон. Отака дилемка.

Нардеп та екс-журналіст Сергій Лещенко зазначив, що поки всі говорять про свята, якраз і відбувається «повзучий реванш проти тих, хто вирішив кинути виклик системі». І ситуація з лікарем Соколовим та ненаситним Насіровим – це якраз один із прикладів.

З такими апетитами, на думку політичного експерта Олексія Мінакова, чинний президент вже мав би вимагати таку ж суму морального збитку від самого Насірова за вчинки, котрі б’ють по рейтингу нинішньої влади. Адже Насіров мало того, що не сидить за ґратами, так ще й планує балотуватися в президенти, відновлюється на посадах і навіть має нахабність вимагати мільйон від чесних лікарів.

А ось економічний експерт Сергій Фурса констатував, що логіка українських корупціонерів продовжує нас «радувати». Бо що ми маємо? Ага, вони зважуються мстити навіть лікарям, котрі просто виконували свою роботу. Окрім помсти, на думку автора допису, такі дії Насірова пояснити немає чим. Ну, я б посперечався. Ще можна було б одним діагнозом пояснити, але помовчу, бо пан «картата ковдра» ще й на мене позов підготує, мовляв, розповідаю лікарську таємницю.

Словом, як написала Аліса Юрченко, видно, що сумує людина за заробітками в ДФС, сумує.

Збирав реакції та гроші на нову ковдру Степан Коза

Залишити коментар