Четвер, 22 серпня

Новорічні побажання модного блогера

Чи знаєте ви, що в Італії у новорічну ніч неодмінно треба вдягнути нову червону білизну? Неважливо, що це буде, зручні бавовняні боксери чи відверте та спокусливе мереживо, аби тільки це було щось червоного кольору та новеньке, жодного разу ще не вдягнене. Вважається, що саме це гарантує усілякі гаразди у прийдешньому році. Тож не дивно, що у передноворічні дні магазини по всій Італії «роблять план» із продажів червоного спіднього за весь рік.

Новорічні побажання модного блогера

Натомість в Аргентині у новорічну ніч вдягають рожеву білизну ті, хто сподіваються наступного року зустріти своє кохання. А в Болівії, хоч вона і межує з Аргентиною, традиція геть інша: там носять на Новий рік жовті труси, аби забезпечити собі успіх у справах та фінансові зиски. У Мексиці ж покращити ваші статки має зелений колір вбрання та новорічного декору.

На Філіппінах щасливу долю асоціюють із колом, тож філіппінки вдягають у новорічну ніч сукні у горох та вбирають столи скатертинами у горошки. Що більше кружечків – то більше щастя та добробуту принесе новий рік.

У Колумбії люди, що прагнуть більше подорожувати та пізнавати світ, у новорічну ніч тиняються вулицями із пустими валізами. Вважається, що цей ритуал принесе у життя безліч нових захопливих мандрівок.

А ще в багатьох країнах, і в Італії зокрема, є традиція на Новий рік позбавлятися старих речей. Одяг, побутову техніку, навіть меблі, що більше не потрібні, деякі із захопленням трощать і викидають чи не просто з вікон. Інші знаходять в собі сили чемно донести до смітника. Але і перше, і друге робиться з однією метою – очистити простір для нового. Залишити все застаріле, відпрацьоване та просто набридле у минулому році. Аби рік новий приніс у життя щось новітнє, краще, більш просунуте та модне.

Все це кумедні традиції, і до них навряд чи варто ставитися серйозно. Ми ж тут усі – дорослі люди і чудово розуміємо, що ані рожеві труси не забезпечать нам щасливого кохання, ані червоні не гарантують успіхів та наснаги. Нові враження та нові фінансові досягнення не залежать від того, чи ходитимемо ми 31 грудня із пустою валізою та чи викинемо старий непотріб із хати. Радше на це може вплинути те, чи викинемо ми допотопні дурниці зі своєї голови.

Як показує життя, усіляких стереотипів, застарілих упереджень та інших забобонів у пересічного громадянина в голові – хоч греблю гати. Але оскільки не можна осягнути неосяжне, тим паче в межах авторської колонки, то розглянемо виключно сферу моди та зовнішності.

Тож у цю новорічну ніч я пропоную назавжди попрощатися із стереотипом, що жінки мають відповідати якимось стандартам, а хто не відповідає – ті якісь браковані та другорядні. Довжина ніг, об’єм стегон чи форма носа не є показником якості жінки і жодним чином не свідчать про її привабливість, стиль, смак та добру вдачу. Щасливою можна бути з будь-якими бровами та будь-якою стадією целюліту, доведено емпіричним шляхом.

Також прошу позбавитися думки, що комусь щось можна носити, а комусь іншому – зась. Модні тренди існують для всіх, вони не розробляються виключно для жінок одного типу статури, одного віку чи кольору шкіри. Вага, зріст, рік народження – всі ці параметри мають цікавити лікарів, та й те тільки якщо жінка нездужає. Модні крамниці та виробники одягу не мають встановлювати обмеження щодо віку чи ваги клієнток, вони мають прагнути того, аби клієнтка пішла від них щасливою. Незалежно від її антропометричних даних і дат у паспорті.

Новорічні побажання модного блогера

Ще раджу відправити на смітник ідею про те, що комусь не пасують якісь кольори чи, боронь боже, комусь якісь кольори носити не можна. Усім пасує все, для кожної жінки існує її червоний, її блакитний, її зелений. У кожного кольору, навіть у чорного, є відтінки, варто просто відшукати свій.

Новорічні побажання модного блогера

Пропоную також викинути з голови усілякі типізації, усі оці кольоротипи, архетипи та будь-які інші «типи». Усі ці схематичні розподіли жінок на «зим» та «літ», «драматиків» та «романтиків», «творців» та «мудреців» можуть допомогти професіоналам в обговоренні того, який образ вони хочуть створити. Але звичайній жінці, яка у пошуках свого стилю, вони можуть лише задурити голову та заплутати її ще більше.

Є типові образи, але немає типових жінок. Ми всі різні та дуже погано піддаємося типізації, стандартизації та будь-яким спрощенням. Ба більше, ми різні кожного дня, сьогодні бажаємо бути мудрою, завтра – грайливою, сьогодні воліємо спокушати, завтра – навчати. Ми можемо все, і нам можна все, що не заборонено чинним законодавством. А у царині одягу та стилю ним не заборонено ніщо, наскільки мені відомо.

Тож залишимо всі забобони та старорежимні обмеження у році, що йде. Нехай наступного року ніщо не стримує вашу фантазію, ваші стильні пошуки та нові модні рішення! З Новим роком!

Майя Тульчинська, модний блогер

Більше статей автора читайте на Доступно та просто про моду та стиль та http://cloche.club/

1 комментарий

  1. Сейчас каждый покупает и носит все, что хочет! Все в моде, заходите на любой меркетплес — Ламода, Свитстайл, Лебутик… и выбирааете одежду и аксессуары любого стиля и вы — самая модная! Главное — ходить с улыбкой)

Залишити коментар