Вівторок, 25 лютого

Нова 14-місячна програма кредитування МВФ для України Stand By передбачає виділення трьох траншів, зокрема двох на загальну суму 2,6 млрд доларів – до кінця 2019 року. Про це йдеться в останньому аналітичному звіті Фонду, пише Укрінформ.

Виділення другого та третього кредитів за програмою передбачені після завершення переглядів МВФ, спланованих, відповідно, на 15 травня та на 15 листопада 2019 року. Суми спланованих траншів рівнозначні – по 1,3 млрд доларів.

«Інвестиції, особливо прямі іноземні інвестиції, стримуються складним діловим кліматом, тоді як велика кількість працівників шукає можливості працевлаштування за кордоном, оскільки економічне зростання занадто низьке для того, щоб доходи могли помітно скоротити розрив порівняно з іншими країнами регіону», – зазначається в повідомленні Фонду.

Незважаючи на відновлення макроекономічної стабільності та економічного зростання після важкої кризи 2014-2015 років, зусилля зі створення більшої позитивної динаміки, конкурентоспроможної економіки не виправдали очікувань, зазначає МВФ.

Залишити коментар