Вівторок, 18 червня

11 січня набув чинності закон, який посилює відповідальність за злочини на сексуальному ґрунті та домашнє насильство, повідомляє УНІАН.

Йдеться про ухвалений Верховною Радою 6 грудня 2017 року Закон про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (№ 4952).

Законом імплементуються положення Стамбульської конвенції у національне законодавство, що дає можливість удосконалити кримінальне та кримінально-процесуальне законодавство України для боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством. Документом вводиться кримінальна відповідальність за домашнє насилля та примусовий шлюб.

Також встановлюється, що домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо теперішнього чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи, караються громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 2 років.

1 комментарий

  1. Вже жиди при Радянському Союзі ухвалювали рішення — скільки раз можна користуватись дружиною та інше. Зараз жиди в Україні знову піднімають це питання, але не уточнюють, скільки раз чоловік має право переспати з дружиною і в яких позах. До яких пір жиди будуть нами управляти і нести всякий бред? Доуправлялись, що жінки не тільки наймають мужиків, щоб їх трахнули, так і просто побалакати якийсь час. Це показує, що йде винищення народу України, члени якого не можуть поспілкуватись з протилежною статтю без оплати. Бо дійшло до того, що на жінку вже не приємно дивитись не те, що на неї тягне, хіба що збоченці і лізуть, якби була дирка.

Залишити коментар