Середа, 3 червня

Тіла трьох моряків, які загинули після катастрофи торговельного судна біля берегів провінції Самсун у Туреччині, передали родичам в Україні. Про це повідомив консул Посольства України у Туреччині Борис Ясинський, пише Укрінформ.

За його словами, тіло ще одного українця лишається незнайденим, після марних спроб його знайти пошукову операцію припинили.

«Тіла трьох українських моряків, які загинули після катастрофи торговельного судна біля берегів Самсуна 7 січня, були доставлені в Україну та передані родичам в Одесі, Харкові та Черкасах. За неофіційними даними турецьких рятувальних органів, відучора пошукова операція була припинена. Таке рішення було прийняте, бо у продовженні операції не бачать більше сенсу», – розповів консул.

Він додав, що тіла двох моряків не знайдені: одного громадянина України та капітана, громадянина Азербайджану. «Тіло одного українського громадянина залишається незнайденим. Не виключається варіант, що тіло не буде знайдене. Зараз посольство вживає заходів для отримання офіційної інформації про зникнення безвісти».

Залишити коментар