П'ятниця, 30 жовтня

І поки Янукович десь у Ростові хапається за серце та думає, що робити в найближчі 13 років, у Давосі, схоже, знайшовся наступник для «легітимного». Кандидат у президенти Ігор Шевченко (той, хто шукав дружину на білбордах)… нагріб собі безкоштовних шапок та не знайшов нічого кращого, аніж похвалитися цим у мережі.

Ви б, звісно, могли написати, що гіршого жарту ще в очі не бачили, але, вочевидь, сам Ігор Шевченко так не вважає. Своє… кхм, не знаю, як більш коректно назвати. Словом, свій вчинок кандидат назвав операцією «Шапка» (дуже оригінально, до речі) та розповів, що заради безкоштовних «трофеїв» прокинувся о шостій ранку та навіть відстояв у черзі. Слідкуйте за майстерністю: взяв чотири, бо совість не дозволила більше, але через 10 метрів вирішив, що все ж замало. Словом, на п’ятій шапці Шевченку зробив зауваження охоронець, але дипломатичний кандидат все ж умовив того закрити очі.

Ну, і як не похизуватися трофеями, правда ж? Не знаю, хто там керує піар-кампанією цього кандидата та чому Шевченко не шукав у Давосі дружину, але так себе прорекламувати ще раз навряд чи вдасться. Словом, Янукович не те що плаче. Він, здається, зараз прилетить до України та самовільно зізнається у всьому.

Окрема подяка руху «Чесно», котрий опублікував цю феєричну історію на своїй сторінці. Не те щоб я натякав на маловідомість екс-міністра екології, але завдяки цьому допису про вражаючі успіхи кандидата у Давосі дізналося набагато більше людей.

А, про успіхи, власне. Тут блогер Антон Ходза опублікував шматок вигаданого інтерв’ю якогось пана Шевченка з анонімом. Будь-які збіги з реальністю, звісно, випадкові, і про жодних реальних кандидатів не йдеться, борони Боже.

Ну, ясна річ, що я не першим жартую про Януковича, і цей скріншот – лише мала частина одного й того ж самого жарту. Але якщо це була якась спеціальна піар-кампанія, мушу визнати, спрацювало.

Ось і блогерка Олена Добровольська так само, як і я, схоже, відчула іспанський сором. А ми собі сміємося з відео, де персонал закордонних готелів перетрушує валізи російських туристів. Ну, тепер можемо посміятись і над своїми.

Розкритикував Шевченка й активіст і волонтер Роман Донік. Каже, за кандидата якраз можуть голосувати ті, про кого вище написала пані Добровольська, себто любителі накидати до валізи усіляких рушничків із готелів.

Ну і звісно, іншим кандидатам, котрі в Давосі, не варто забувати, що з міжнародних зустрічей можна привезти для себе та друзів не лише шапку! Поки що вакантними залишаються рушники та халати з готелів, і це ще навіть не повний список, є, над чим працювати.

І за неперевіреною інформацією, справедливість таки наступила.

Збирав реакції та насправді теж хотів собі шапку Степан Коза

Залишити коментар