Середа, 5 серпня

Шоумен Володимир Зеленський подав до Національного агентства з питань запобігання корупції електронну декларацію як кандидат на посаду президента України, повідомляє Громадське

За 2017 рік Зеленський заробив за діяльність в межах студії «Квартал 95» близько 1,6 млн грн. Загалом за рік він отримав 7,6 млн грн доходу, а його дружина Олена – 800 тис. На рахунках у дочки ПриватБанку в Латвії Зеленський тримає 416 тис. дол., а дружина – 8 тис. дол.

Зеленський із 2008 року має в Іванковичах Київської області житловий будинок площею в 353 квадратних метри. Там же в нього земельна ділянка на 1 200 кв. м. У Києві подружжя має сім квартир. Найбільша з них – 269 кв. м, найменша –131 кв. м. Окрім Києва дружина Зеленського володіє квартирою в Ялті, а сам шоумен має квартиру у Великій Британії площею 91,9 квадратів.

Згідно з декларацією, у Зеленського та його дружини по одному авто. Він їздить на Range Rover 2016 року випуску, а Олена Зеленська – на Mercedes-Bens S 500 4 Matic 2014 року. Володимир Зеленський володіє товариством «Кіноквартал», студією «Квартал-95», продюсерським центром «Ліга сміху», товариством «Фіш хаус», а також є кінцевим власником компанії Film Heritage inc у Белізі, San Tommaso S.R.L. в Італії та Megiritano Ventures Ltd на Британських Віргінських островах. Також він має акції двох компаній на Кіпрі.

Раніше журналісти програми «Схеми» оприлюднили розслідування, у якому йшлося, що Зеленському та його бізнес-партнерам через кіпрську фірму належать три кінокомпанії, які зареєстровані в Росії. Пізніше Зеленський визнав, що є власником цих компаній та пообіцяв вийти з них.

Залишити коментар