Четвер, 22 серпня

Він хотів вже їхати, однак крізь скло автомобіля донісся голос хлопчика, якому так і не вдалося зробити фото з ним. Тому він зупинився та здійснив дитячу мрію. Приблизно такою історією за участю Петра Порошенка поділилася перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у мережі. Далі – у реакціях від Opinion.

Так ось, розпочнімо з допису, який і став підставою для шквалу нових жартів. Як пише Ірина Геращенко, тамтешній хлопчик близько години чекав, поки президент вийде з будинку, аби сфотографуватися, однак зробити це спершу так і не вдалося. Але Порошенко почув плач малого. Вийшов з машини та зробив селфі. Далі всі помчали у своїх справах: хтось – на Банкову, хтось – хвалитися світлинами.

Ясна річ, безвідносно до того, наскільки щирим та правдивим був допис пані Геращенко, не викликати обурення, жарти та виплески «порохофобів» він просто не міг. Власне, про це повідомили і батьки хлопчика зі сторінки… Дерев’яні вироби. Ну, припустимо, це родинний бізнес чи якась конспірація. Так ось, кажуть, що будь-хто, зробивши селфі з президентом, пишався б цим.

От і сама Ірина Геращенко через деякий час наголосила, що «наш доблесний фб продовжує цькувати не лише дорослих, а вже й дітей». Утім, якщо комусь було незрозуміло, де саме був Петро Порошенко, заступниця голови ВР пояснює: гостював у режисера стрічки «Кіборги», а малий мисливець на фото – це сусідський хлопчина.

Але хіба щось може зупинити фейсбук, срачик у якому настав? Дуже сумніваюсь. У реакції мережі вистачало всілякого. Ось, наприклад, зразок чи не найгіршого у світі сарказму від журналіста Ростислава Демчука, доданого до бази «Миротворця» зовсім нещодавно.

А ось приклад такої собі підтримки від блогера Мирослава Олешка. «Такої собі», бо нічого іншого від нього ніхто й не очікував, а отже, принаймні аргументувати свою точку зору міг би якось інакше. Але то таке, бо головне, як пише Олешко, – хлопець вміє добитись свого. Раптом що, хлопець – це малий, котрий був одним із головних героїв історії.

А ось журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва жартома наголосила: головне – знайти баланс і не перестаратися, адже від малого, котрий плаче, до «мальчіка в трусиках» не так вже й далеко.

Ну, і як без типових жартів? Наприклад, від блогера Сергія Наумовича. Каже, Порошенко їхав терміново робити долар по 10, аж тут почув, як плаче хлопчисько. Ну, що вам тут написати, друзі. Дуже, дуже, дуже смішний жарт. Як для кількох років тому – просто готова основа для цілого номеру Зеленського та компанії. Але досі жартувати про долар…

А ось політолог Кирило Сазонов (а хто його зна, із сарказмом чи ні – Демчуку варто почиститись) наголошує, що так і не зрозумів, у чому проблема. На думку автора допису, від світлини, на котру Порошенко витратив кілька секунд, найбільше нервували водії та охоронці, але натомість декого ця новина «тримає» і досі.

А ось інший політичний експерт, Юрій Романенко, спробував відповісти на питання Сазонова, зазначивши, що все це виглядало доволі «совково» та було скопійовано з… аналогічної ситуації Путіна. Оця теза насправді – найчастіша тема усіх коментарів. Але не буду ж я вам сюди світлини чи відео з Путіним вставляти, правда ж? От і я думаю, проживемо якось.

Якщо ви не чули нещодавній вірш Дмитра Павличка про нашого чинного президента, то обов’язково гляньте при нагоді. А поки що ось вам альтернативна версія від політичного консультанта Петра Охотіна. Не те щоб дуже смішно чи якийсь не дуже типовий гумор. Але треба ж нові обличчя у наші огляди. А то ще подумаєте, що я одного Ходзу додаю всюди.

Не упустив можливості «нажартуватись» та позбирати пару-трійку зайвих лайків і журналіст Михайло Ткач. Ну, любить людина цю справу, не можемо ж ми їй це заборонити.

Не втомились ще від віршів? Бо я під кінець вам фейсбукової творчості ще трохи додам. «І от усе, що мріялось, збулося, в дітей маленьких радості без меж, а він лиш сиве причесав волосся, і знов помчав на Банкову кортеж», – отакі справи. А я, майже як на караоке, цілую-люблю та кажу вам бувайте. І пам’ятайте одну важливу штуку, котру нещодавно проговорила блогерка Добровольська: іноді банан – це просто банан, а майонезна баночка – просто майонезна баночка.

Збирав реакції та теж хотів заселфитись Степан Коза

Залишити коментар