Понеділок, 26 жовтня

Українські аграрії за підсумками 2018 року скоротили експорт зернових на 0,4 % порівняно з 2017 роком, до 41,7 млн тонн на загальну суму 7,2 млрд доларів, що у грошовому вираженні є рекордним показником для України за всі роки незалежності. Про це повідомляє УНІАН.

У 2018 році найбільшими імпортерами українського зерна були країни Азії, Європи та Африки. Зокрема, Єгипет у 2018 році закупив зерна в Україні на загальну суму 666 млн доларів, що на 20 % менше за показник 2017 року.

2 комментария

  1. Заробила зовсім не Україна. Заробили олігархи з небізнесовим мисленням. Як правило ці гроші підуть не в розвиток м-т виробничої бази, і тим більше не в село, де не тільки база, склади, інфраструктура, а й вбиті дороги та соціалка. І навіть не в 20-ті чи 30-ті Лексуси чи Майбахи, бо це все у них вже є. А це будуть шикарні маєтки десь за рубежем, яхти, літаки. Як у Косюка, наприклад. Не все так добре у нашому домі. Я вже мовчу про те, що зерно — це лиш сировина, воно не перероблено в молоко і м*ясо, якого ми споживаємо на рівні найбідніших країн, і навіть не в крупи…

  2. Pingback: Ранкова стрічка приємних новин. 13 лютого 2019 року | Тверезий погляд

Залишити коментар