Неділя, 26 травня

Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 19 до 25 грудня 2018 року, повідомляє Громадське.

Попри високий відсоток готовності до компромісу, лише 16 % респондентів згодні на будь-які компроміси. Силовий варіант вирішення конфлікту підтримують 17 % опитаних. «Серед мешканців Донбасу значно вища готовність іти на будь-які компроміси заради миру (46 %), а також менша підтримка силового вирішення конфлікту (10 %)», – йдеться в повідомленні.

Найменше респонденти, як на підконтрольному Донбасі, так і загалом в Україні, згодні з проведенням виборів на окупованих територіях на умовах бойовиків, амністією бойовиків «ДНР» і «ЛНР» та формуванням силових органів на окупованому Донбасі лише з місцевих представників.
Також результати опитування свідчать, що більшість респондентів – 72 % – згодні з твердженням, що зараз триває війна України з Росією. Загалом в опитуванні взяли участь 2017 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3 %.

Залишити коментар