Вівторок, 17 вересня

Метеоблог головного синоптика країни

Друга половина лютого – найважчий і найлегший водночас період у році. Принаймні для мене. З одного боку, нескінченний герметичний сірий купол над головою, сірість і сирість, слизота під ногами та перманентна какабека зі снігу та дощу підточують сили й терпіння. А з іншого боку, якраз посередині лютого, на Стрітення, атмосфера несміливим ніжним сонцем, потеплінням та бурульками чітко показує, що до весни вже зовсім близько. І ти відкидаєш сумніви, сумні думки й починаєш мріяти про ніжні зелені листочки.

Найближчим часом в Україні денна температура повітря в більшості областей перевищуватиме нуль градусів. Очікується +1+5 градусів.

Свіжішим повітря буде на сході та північному сході України, навіть удень від 1 градуса тепла до 3 градусів морозу.

Метеоблог головного синоптика країни

Джерело: www.wxcharts.com

До речі, саме у східній частині України, а також на Сумщині й Чернігівщині передбачається найнижча нічна температура повітря, -2-7 градусів, місцями до -8-10 градусів. На решті території України вночі стовпчики термометрів коливатимуться від 2 градусів тепла до 4 градусів морозу.

У кінці поточного та на початку наступного тижня, з 17 лютого, в Україні розпочнеться потепління. Денна температура повітря становитиме +2+7 градусів. Найтепліше, до березневих значень, буде в західних областях та південній частині, +5+11 градусів.

15 та 16 лютого в західних областях, на півночі та в центральній частині є ймовірність невеликих опадів у вигляді дощу та мокрого снігу. Фаза опадів залежатиме від температури повітря. Південна частина України належатиме сухій повітряній масі.

Перша половина наступного тижня, з понеділка по середу, обіцяє бути в Україні з сухою комфортною повітряною масою.

Погоду визначатиме антициклон, область високого атмосферного тиску. Опади малоймовірні, побільшає сонця та чистого неба. Проте, разом із потеплінням та сонячним прогріванням посилиться танення льоду, снігу, із дахів звисатимуть бурульки. Будьте уважними!

У Києві до кінця тижня погода буде хмарною, з незначними проясненнями. 15 лютого, на Стрітення, та 16 лютого місцями можливий невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Температура повітря коливатиметься вночі в межах -1-4 градусів, удень очікується 0+3 градуси.

17 лютого очікується мінлива хмарність, до столиці завітає сонячна погода. Температура одразу підвищиться, протягом дня потепліє до +3+6 градусів.

Перша половина наступного тижня, з 18 по 20 лютого, обіцяє також бути синоптично комфортною, в Києві передбачається суха погода з нічними незначними «мінусами» та невеликими «плюсами» впродовж дня.

Сонце поступово набирає яскравість, градуси підвищуються, більшає веселих калюж, лютий долає середину.

Ці скромні ознаки наближення весни додають і нам сили та радості.

Щодня.

Наталка Діденко

5 комментария

  1. Pingback: Синоптик повідомила, коли в Україну повернеться суха та тепла погода – Новини

  2. Pingback: Майже весна: синоптик розповіла, коли у Київ прийде потепління - СКАНДАЛ

  3. Pingback: Снимай пуховик: синоптики рассказали, когда в Украину придет потепление - ФАКТОР NEWS

  4. А що Ви скажете про погоду в березні та квітні. Дуже підозріло тепло в лютому. Декілька років тому таке було, а потім у квітні на зелені дерева випав сніг.

Залишити коментар