П'ятниця, 5 червня

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) знайшло прояви української корупції у 65 країнах світу. Про це повідомляє прес-служба бюро.

«Українська корупція залишила слід у 65 країнах світу. Найчастіше детективам доводиться звертатися по допомогу до правоохоронців Латвії, Кіпру, Великої Британії, Німеччини та Швейцарії»,  йдеться в повідомленні.

У НАБУ пояснили, що більшість корупційних схем, насамперед пов’язаних із діяльністю державних підприємств та реалізацією національних проектів, передбачає участь компаній, що зареєстровані за кордоном. «Зазвичай ці компанії виконують роль посередників, які залишають у себе левову частку доходів державних компаній. У подальшому організатори схем легалізують ці кошти та витрачають їх на власні потреби, зокрема і для фінансування політичних проектів. Ці деталі детективи НАБУ з’ясовують під час досудових розслідувань»,  йдеться в повідомленні.

Відзначається, що НАБУ надіслало близько 500 запитів до компетентних органів інших держав, щоб з’ясувати обставини вчинення корупційних злочинів, які завдали шкоди інтересам України.

Залишити коментар