Субота, 30 травня

Офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що США збираються купити для Венесуели велику партію зброї, використавши для цього українське підприємство. Про це вона сказала на брифінгу в п’ятницю, передає російський «Інтерфакс».

За її словами, у РФ нібито є дані про те, що компаніями США та їхніх союзників по НАТО опрацьовується питання придбання «в одній зі східноєвропейських країн» великої партії озброєння й боєприпасів для їх подальшої передачі опозиційним силам Венесуели».

Захарова зазначила, що йдеться про зразки й аналоги великокаліберних кулеметів, підствольних й автоматичних гранатометів, переносних ЗРК, боєприпаси до стрілецької та артилерійського озброєння різного призначення. «Доставку вантажу до Венесуели планується здійснити на початку березня декількома партіями через територію сусідньої країни із залученням транспортних літаків Міжнародної експедиторської компанії», – заявила представниця МЗС РФ, підкресливши, що в цій історії простежується «український слід».

«У цій абсолютно непривабливій історії простежується й український слід. Зокрема, як ми розуміємо, буде задіяно державне підприємство “Антонов”», – сказала Захарова. Вона додала, що адміністрація США під виглядом доставки гуманітарної допомоги, запланованої на 23 лютого, стягують до кордону Венесуели спецсили і техніку.

Залишити коментар