Неділя, 29 листопада

А бюлетень стає все коротшим та коротшим. Екс-регіонал Євген Мураєв зняв свою кандидатуру на користь… іншого колишнього представника «Партії регіонів» Олександра Вілкула. Чим керувалися обидва політики, ухвалюючи це рішення – у реакціях від Opinion.

Як пояснив вже колишній кандидат у президенти Євген Мураєв (той самий, що назвав українського режисера Олега Сенцова терористом), він завжди був прибічником об’єднання та пропонував його із самого початку. Відтепер «опозицію» очолить Вілкул, а сам Мураєв буде лідером об’єднаної партії на парламентських виборах. Ну й, звісно, «власть нєгодяєв» і всьо такоє.

Олександр Вілкул натомість був більш лаконічним, висловивши впевненість, що Мураєв посилить його команду. Угу. Єдине, здається, варто враховувати, що об’єднання – це не завжди додавання одного електорату до іншого.

Це припустила (жартома чи ні) і блогерка Ольга Лень, додавши, що голоси Мураєва можуть піти… до Зеленського. Вочевидь, авторка апелює до результатів нещодавнього опитування групи «Рейтинг», за результатами яких електорат Зеленського в разі неучасті свого кандидата у переважній більшості голосуватиме за Мураєва. Утім, навпаки в цьому опитуванні така конструкція не спрацювала.

Політолог Олег Волошин натомість розкритикував Мураєва, зазначивши, що той – «не боєць», а людина, котра вміє щось «розкрутити» та вигідно продати іншому. Мовляв, бізнесмен, а не політик.

За словами політичного експерта Олексія Мінакова, нове об’єднання кандидатів змагатиметься за електорат півдня та сходу з іншим екс-регіоналом – Юрієм Бойком.

Громадський діяч і блогер Андрій Смолій переконаний, що нині зняття кандидатів означають не більш ніж можливість когось із політиків казати, що «на їхню користь знімаються кандидати».

Політолог Микола Спірідоновнавпаки, позитивно оцінив зняття Мураєва, зазначивши, що таке об’єднання дає шанс на потрапляння Вілкула у другий тур. Схоже, експерт не орієнтується на численні результати опитувань.

Блогер і політик Віталій Чепинога  до нового «союзу» поставився з гумором. Каже, давно не бачив таких потужних об’єднань… Аж з часів сьогоднішнього зняття Добродомова на користь Гриценка.

Ну, або ж об’єднання можна розглядати так. Тільки з гумором, будь ласка.

І наостанок, про бюлетень. Тепер він буде нараховувати 39 прізвищ. Якщо не знаєте, як обирати – зазирніть до рубрики «Кандидати» на Opinion. До речі, і про Вілкула, котрого «посилив» Мураєв, там також можна почитати.

Збирав реакції Степан Коза

Залишити коментар