Вівторок, 1 грудня

Державне бюро розслідувань викликало журналістів проекту Bihus.info в межах розслідування щодо причетності правоохоронців до покривання корупціонерів. Про це заявив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба на засіданні тимчасової слідчої комісії щодо розкрадань в оборонному комплексі 13 березня.

«У межах досудового розслідування ми викликали журналістів, які проводили розслідування, для детального допиту», – сказав Роман Труба.

Він зазначив, що ДБР намагається отримати доступ до кримінальних проваджень, про які йдеться у розслідуванні, а також до матеріалів перевірок, згаданих журналістами.

Труба також сказав, що в розслідуванні журналістів фігурують саме ті державні органи, що є «опорою держави».

Директор ДБР додав, що оперативний супровід у розслідуванні робитиме Національна поліція.

12 березня Державне бюро розслідувань розпочало провадження за матеріалами нової частини журналістського розслідування проекту Bihus.Info. У розслідуванні йдеться про отримання хабарів чиновниками Служби безпеки, Генпрокуратури, Державної фіскальної служби та Національного антикорупційного бюро за непроведення розслідування й непритягнення до відповідальності осіб, причетних до розкрадання в оборонній сфері.

Залишити коментар