Неділя, 26 травня

Військова прокуратура Київського гарнізону розслідує кримінальне провадження за фактом недбалого ставлення чиновників Міністерства оборони під час контролю над постачанням мінометів «Молот», що призвело до збитків у розмірі 7,2 млн грн.

В ухвалі суду від 21 грудня 2018 року наводиться інформація слідства, згідно з якою між Міністерством оборони та ПАТ «Завод “Маяк”», який входить до структури концерну «Укроборонпром», був укладений контракт на постачання мінометів калібру 120 мм М120-15 «Молот» вартістю 483 тис. грн за одиницю.

Під час поставки до військової частини А4559 (смт Оржів Рівненської області) у частини мінометів виявлено технічні недоліки, а частина під час нетривалої експлуатації вийшла з ладу.

«За результатами дефектації встановлено конструкторські недоліки, які несумісні з подальшим використанням мінометів», – підсумували прокурори.

Контроль виконання ПАТ «Завод “Маяк”», за умовою державного контракту, здійснювали службові особи 5277-го військового представництва МО України, які недбало поставилися до своїх посадових обов’язків щодо контролю поставки продукції, в результаті чого завдано істотну шкоду державі – грошові кошти в розмірі 7,2 млн грн.

Залишити коментар