Середа, 21 серпня

Відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборів президента 31 березня не буде, оскільки це не передбачено законом. Про це повідомив заступник голови ЦВК Євген Радченко на прес-конференції 15 березня.

«Одне з тих питань, які викликають посмішку і на які вже набридло відповідати, але відповідаю. Отакі відеоспостереження на виборчих дільницях жодним законом, зокрема законом про вибори президента, не передбачені, тому цього відеоспостереження не буде», – сказав він.

Радченко нагадав, що свого часу дійсно організовували відеонагляд на виборчих дільницях, на що витратили майже мільярд гривень і що було геть неефективним.

«На це було витрачено 996 млн грн, було куплено 32 тис. з лишком програмно-апаратних комплексів… Ця вся система була змонтована, працювала. У результаті з понад 30 тис. таких комплектів було здійснено трохи більше, ніж 180 тис. заходів у систему – приблизно 7,5 разів на кожну виборчу дільницю люди заходили подивитися. Ефективність говорить сама за себе», – сказав заступник голови ЦВК.

Залишити коментар