П'ятниця, 30 жовтня

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко разом із представниками своєї фракції сьогодні увірвався на засідання Кабміну з криками: «Навіщо ти продовжив контракт з Коболєвим?» Нардеп вимагав скасувати це рішення, хоча… воно ще навіть не було ухваленим. Про штурм Кабміну Ляшком у супроводі пенсіонерки – у реакціях від Opinion.

Аби не переказувати діалог Володимира Гройсмана з Олегом Ляшком, влаштовуючи зламаний телефон, пропонуємо швиденько глянути відео із засідання Кабміну. Дивитися можна з 20:30.

Про пенсіонерку, яку нібито «побив Гройсман», Ляшко навіть зробив окремий допис. Мовляв, прийшов разом із Тетяною Павлівною разом на засідання, а охорона Кабміну не просто не пускала, а ще й побила літню людину. Фінал блокбастеру позитивний – прорватися вийшло.

Щоправда, проривалися, за словами нардепа, з боєм. Ну, а далі по тексту – як завжди: грабунок людей, перші укази в ролі президента (для цього ще треба виграти вибори, пане Олеже), влада мародерів і подібні крилаті вирази «радикала».

От тільки треба якось узгоджувати дописи та слова з однопартійцями. Бо Ігор Мосійчук, наприклад, написав, що охорона «намагалася бити» людей, а не била.

Ще один нардеп від «Радикальної партії» Сергій Рибалка зазначив, що пенсіонерку просто… не пускали до будівлі уряду. Словом, далі дописи команди Олега Валерійовича, напевно, краще не шукати. Бо ще виявиться, що охорона Кабміну насправді пригостила Тетяну Павлівну чаєм та провела екскурсію будівлею.

Прем’єр-міністр раптовий візит Ляшка поки не коментував у мережі, натомість його прес-секретар Василь Рябчук додав дві світлини. Перша – про те, хто кого бив. Друга – про «ляшкобус».

Креативність ходу з пенсіонеркою, котру охорона не має права пропускати, оцінив і нардеп Вадим Денисенко.

Радника начальника ГУНП в Одеській області Руслана Форостяка обурила поведінка політика. Він наголосив, що не може бути байдужим до ситуацій, коли правоохоронців шарпають за рукава, штурхають і ображають. Мовляв, такі дії вимагають оцінки від суспільства. Угум, як і дії правоохоронців у певних інших ситуаціях. Але що це я?

А щодо того, що сталося всередині будівлі, все круто описав журналіст Мілан Леліч. Просто уявіть, що це був футбольний матч, в якому після атаки Ляшка потужний захист і раптову контратаку провів Володимир Гройсман. Суддя каже, рахунок 1:1.

Фінансист і президент інвестиційної групи «Універ» Тарас Козак назвав штурм Кабміну цирковою виставою, в якій сам Ляшко порадив… «не перетворювати все на цирк».

З іншого боку, все це можна сприймати як майстер-клас із кризових комунікацій. Навіть цілий план дій є.

Олександр Снідалов, активіст української громади в Нідерландах, зробив дещо інші висновки: активність членів «Радикальної партії» – прекрасний комплімент і надійний індикатор боротьби з корупцією. Спочатку – Ляшко, тепер – Коболєв.

Збирав реакції та нікого не бив Степан Коза

Залишити коментар