Неділя, 25 жовтня

Народні депутати від партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Геращенко (перший заступник голови Верховної Ради, позафракційна) та Марія Іонова (заступник голови парламентського комітету з питань європейської інтеграції, член фракції «БПП») зареєстрували законопроект, що передбачає проведення обов’язкових теледебатів кандидатів на пост президента України перед другим туром президентських виборів та зняття з реєстрації кандидата у разі його неучасті в цих теледебатах.

Згідно з документом, розміщеним на сайті Верховної Ради, даним законопроектом пропонується внесення відповідних змін до закону «Про вибори Президента України» (щодо обов’язкових теледебатів у разі призначення повторного голосування). Зокрема  частину п’яту статті 11 («У разі необхідності виборчий процес може включати також такі етапи:…») пропонується доповнити новим пунктом такого змісту: «проведення обов’язкових теледебатів».

Як відомо, вибори президента України відбудуться вже за 10 днів – 31 березня 2019 р. У випадку проведення другого туру виборів, повторне голосування має відбутися 21 квітня 2019 року. Чинний президент України Петро Порошенко, згідно з даними соціологічних досліджень, входить до трійки лідерів виборчої кампанії.

Залишити коментар