Четвер, 22 жовтня

Лондонський суд обтяжив «Газпром» додатковими зобов’язаннями щодо неприховування та невиведення своїх активів з юрисдикцій Англії та Нідерландів. Таке рішення Високого суду Англії прокоментували у прес-службі НАК «Нафтогаз України».

Так, 15 березня в Англійському комерційному суді відбулися слухання щодо примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу в транзитній справі між «Нафтогазом» і «Газпромом» на території Англії та Уельсу.

«Лондонський суд постановив, що примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу може бути проведене після рішення Апеляційним судом округу Свеа за умови виконання “Газпромом” певних дій», – цитували в НАК рішення Англійського суду.

Нагадаємо, у січні у Високому суді міста Амстердам закінчилося слухання щодо виконання рішення Стокгольмського арбітражу, зокрема щодо примусового стягнення активів «Газпрому» в Нідерландах. Як тоді нагадав директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко, вартість цих активів перевищує 2,7 млрд доларів, які «Газпром» зобов’язаний сплатити «Нафтогазу» за рішенням арбітражу.

Залишити коментар