Субота, 24 жовтня

Skoda Auto відмовилася від намірів створення нового мультибрендового заводу в Україні та розглядає для цієї мети інші майданчики в Східній і Південно-Східній Європі.

Зазначається, що це рішення не пов’язане з наміром переміщення виробництва з України, тобто завод «Єврокар» продовжить збірку автомобілів Skoda.

«Skoda, визначаючи потенційне місце для нового мультибрендового заводу, скоротила вибір до чотирьох країн Східної та Південно-Східної Європи. України серед них немає», – повідомили в компанії. Однак, додають в «Єврокарі», за цей час Україною так і не були запропоновані умови, які залучили б потенційного інвестора.

«В Україні досі не працюють митні та податкові стимули для діяльності індустріальних парків, хоча відповідні законопроекти були прийняті в першому читанні ще в 2016 році, не втілена в реальність анонсована 15-річна Стратегія розвитку ринку електромобілів, не розглянуті законопроекти для підтримки виробництва електромобілів , які внесені до порядку ще на початку року», – констатують у компанії.

Залишити коментар