Вівторок, 20 жовтня

У Києві, 21 березня, неподалік метро «Дорогожичі» громадський автобус хотів проскочити на червоний сигнал світлофору і збив людей, які переходили дорогу на пішохідному переході. Постраждалим потрібна допомога.

Наразі троє жінок перебувають в лікарні. Двоє – у тяжкому стані. Очевидці повідомили, що одну з потерпілих автобус протягнув за собою 20 метрів. Свідок ДТП додав, що поліція на місце аварії приїхала не одразу.

У поліції повідомили, що водія автобуса затримали, з ним спілкуються слідчі. Чоловіка доставили до нарколога і відібрали біологічні зразки для встановлення ступеню алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Сам водій зазначив, що у транспортному засобі відмовили гальма, однак цю інформацію перевірятимуть експерти, які ретельно оглядають автобус на арештмайданчику. Також буде призначена експертиза технічного стану автомобіля.

Допомоги потребує одна з постраждалих Аліна Бессонная – жінка знаходиться у реанімації, її підключили до апарату штучної вентиляції легень. Родині необхідні кошти на лікування.

Номер картки ПБ 5168 7573 6081 7979
чоловік постраждалої Олександр Бессонний.

Залишити коментар